reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widać dwie kreski?

xvroksii

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2023
Postów
18
Zeobilam dwa testy 6 dni przed planowana miesiączka. Dodam ze czuje objawy jak przed miesiączką. Czy te dwa testy są pozytywne i jestem w ciazy?
IMG_1422.jpeg
 
reklama
A po co czekać do terminu miesiączki? Betę możesz zrobić jutro i później w czwartek jeśli chcesz. Do lekarza za jakieś 2-3 tygodnie.
Bo to da lekarzowi o wiele więcej informacji. Przy betach 20-100 te wyniki są bezużyteczne (mówię o zdrowych ciążach)
Najlepiej zrobić za kilka dni i dać się becie rozkręcić. Na usg widać coś dopiero po becie 1500 😉
 
Bo to da lekarzowi o wiele więcej informacji. Przy betach 20-100 te wyniki są bezużyteczne (mówię o zdrowych ciążach)
Najlepiej zrobić za kilka dni i dać się becie rozkręcić. Na usg widać coś dopiero po becie 1500 😉
Tak, ja doskonale o tym wiem. Dla lekarza beta może być w ogóle bezużyteczna (przy zdrowej ciąży) bo lekarze bardzo często w ogóle jej nie zlecają. Jeżeli autorka pytania chce się upewnić, że w ciąży jest to może zrobić sobie betę teraz. Później zanim pójdzie do lekarza to może zrobić ja kolejny raz i powtórzyć po 48 h.
 
reklama
Do góry