reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski?

Marcela.marcela

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2023
Postów
229
Cześć dziewczyny!
Od kilku dni mam dość dziwne skurcze, okropnie wrażliwe piersi, ból w dole pleców.
Dzisiaj z rana zrobiłam test i… chyba mamy dwie kreski! 🥺
Dzisiaj 31 dzień cyklu (cykl trwa około 35dni).
Powiedzcie mi proszę czy nie wariuje i kiedy najlepiej pójść na betę?
Z góry dziękuję!!!
 

Załączniki

  • IMG_1248.jpeg
    IMG_1248.jpeg
    296,3 KB · Wyświetleń: 805
reklama
Dwie kreski . Na betę idź i po 48h obowiązkowo przyrost , dziś jest piątek więc musiała byś zrobić w niedzielę jak masz otwarty lab a jak nie to czekać po nowym roku .
 
Pozytywny 🙂 ja odrazu po pozytywnym bym zrobiła betę żeby się upewnić.
Jestem umówiona na dzisiaj.
Trochę opadł mi entuzjazm bo nie umiałam wytrzymać i zrobiłam jeszcze jeden test, który wyszedł negatywny.. być możemy dlatego że nie był to już mocz „pierwszy” z rana..
No nic, oby beta była dla mnie łaskawa! Trzymajcie kciuki 😍
 
Jestem umówiona na dzisiaj.
Trochę opadł mi entuzjazm bo nie umiałam wytrzymać i zrobiłam jeszcze jeden test, który wyszedł negatywny.. być możemy dlatego że nie był to już mocz „pierwszy” z rana..
No nic, oby beta była dla mnie łaskawa! Trzymajcie kciuki 😍

Wszystko możliwe, że rozcieńczony, trzymam kciuki 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Od kilku dni mam dość dziwne skurcze, okropnie wrażliwe piersi, ból w dole pleców.
Dzisiaj z rana zrobiłam test i… chyba mamy dwie kreski! 🥺
Dzisiaj 31 dzień cyklu (cykl trwa około 35dni).
Powiedzcie mi proszę czy nie wariuje i kiedy najlepiej pójść na betę?
Z góry dziękuję!!!
Dziewczyny mam wynik!!
Co myślicie? ☺️
 

Załączniki

  • IMG_1249.jpeg
    IMG_1249.jpeg
    119,1 KB · Wyświetleń: 321
Do góry