reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski?

reklama
Cześć dziewczyny!
Od kilku dni mam dość dziwne skurcze, okropnie wrażliwe piersi, ból w dole pleców.
Dzisiaj z rana zrobiłam test i… chyba mamy dwie kreski! 🥺
Dzisiaj 31 dzień cyklu (cykl trwa około 35dni).
Powiedzcie mi proszę czy nie wariuje i kiedy najlepiej pójść na betę?
Z góry dziękuję!!!
Cześć dziewczyny,
Przychodzę niestety z nieciekawymi wiadomościami :(
Beta :
29.12 : 40,4
31.12 : 58,72
02.01 : 62,2
Wczoraj miałam teleporade z ginekologiem, który poinformował mnie, żebym przygotowała się na najgorsze.
Powiedziała, że miała pacjentki, które miały podobną betę, która potem wystrzeliła w górę, ale zaznaczyła, że jest to raz na milion.
Za tydzień mam ponowić betę i udać się na usg do ginekologa..
Co myślicie? 😭
 
Cześć dziewczyny,
Przychodzę niestety z nieciekawymi wiadomościami :(
Beta :
29.12 : 40,4
31.12 : 58,72
02.01 : 62,2
Wczoraj miałam teleporade z ginekologiem, który poinformował mnie, żebym przygotowała się na najgorsze.
Powiedziała, że miała pacjentki, które miały podobną betę, która potem wystrzeliła w górę, ale zaznaczyła, że jest to raz na milion.
Za tydzień mam ponowić betę i udać się na usg do ginekologa..
Co myślicie? 😭
Przykro mi ale ciąża nie rozwija się prawidłowo 😥 marne szanse że będzie zdrowa ciąża . Ja miałam prawidłowy przyrost ale ciążę pozamaciczna i jeszcze się psychicznie nie wyleczyłam a w szpitalu wylądowałam miesiąc temu . Więc poniekąd wiem co czujesz 🥺
 
Przykro mi ale ciąża nie rozwija się prawidłowo 😥 marne szanse że będzie zdrowa ciąża . Ja miałam prawidłowy przyrost ale ciążę pozamaciczna i jeszcze się psychicznie nie wyleczyłam a w szpitalu wylądowałam miesiąc temu . Więc poniekąd wiem co czujesz 🥺
Bardzo współczuję ☹️
Mi ginekolog powiedziała, że do poronienia dojdzie prawdopodobnie samoistnie..
Ale nie wiem totalnie jak się na to przygotować - co powinnam wiedzieć?
Jak liczyć na nowo cykl? Od kiedy będziemy mogli znowu zacząć się starać.. Jakie są szanse na zdrową ciążę po poronieniu?
To moja pierwsza ciąża więc mam więcej pytań niż odpowiedzi 😭
 
Przychodzę niestety z nieciekawymi wiadomościami :(
Beta :
29.12 : 40,4
31.12 : 58,72
02.01 : 62,2
Wczoraj miałam teleporade z ginekologiem, który poinformował mnie, żebym przygotowała się na najgorsze.
Powiedziała, że miała pacjentki, które miały podobną betę, która potem wystrzeliła w górę, ale zaznaczyła, że jest to raz na milion.
Za tydzień mam ponowić betę i udać się na usg do ginekologa..
Co myślicie? 😭
Słuchaj lekarza, oby to było tylko poronienie. Trzymaj się 😘
 
Bardzo współczuję ☹️
Mi ginekolog powiedziała, że do poronienia dojdzie prawdopodobnie samoistnie..
Ale nie wiem totalnie jak się na to przygotować - co powinnam wiedzieć?
Jak liczyć na nowo cykl? Od kiedy będziemy mogli znowu zacząć się starać.. Jakie są szanse na zdrową ciążę po poronieniu?
To moja pierwsza ciąża więc mam więcej pytań niż odpowiedzi 😭
Musisz badać betę i najlepiej wizyta u ginekologa żeby poinformował o wszystkim . Z tego co czytałam posty to przy takiej niskiej becie dochodzi szybko do samoistnego poronienia ale to pod kontrolą ginekologa Też nie wiadomo czy implantacja była w macicy czy poza. Najlepiej kontrola u gin i beta nic więcej teraz nie poradzę bo ja miałam inne poronienie
 
reklama
Musisz badać betę i najlepiej wizyta u ginekologa żeby poinformował o wszystkim . Z tego co czytałam posty to przy takiej niskiej becie dochodzi szybko do samoistnego poronienia ale to pod kontrolą ginekologa Też nie wiadomo czy implantacja była w macicy czy poza. Najlepiej kontrola u gin i beta nic więcej teraz nie poradzę bo ja miałam inne poronienie
Bardzo dziękuję za informację!
 
Do góry