reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam stersa bo ostatni zarodek. Ale jak by się nie udało (tfu tfu) to zbieram kasę na nową procedurę. Wiem, ma być niby refundowane ale znając moje szczęście to czegoś nie spełnię (wiek, mam już dziecko i to z wadą genetyczną, zarobki czy coś tam)
Ja też właśnie sie zastanawiam jakie będą kryteria. Chciałabym wrócić po rodzeństwo dla swojej córeczki, ale obawiam się, ze sie nie dostaniemy. Chociaż nie jest to sprawiedliwe... My już po 4 procedurach, fakt dostaliśmy od Warszawy 18 tys., no ale wydaliśmy 100. Mam nadzieję, że jakimś cudem sie załapiemy.
Wszystkim podchodzącym do transferów życzę powodzenia. Ja właśnie tulę moj skarb z zeszlorocznego grudnia. Trzymam kciuki!
 
reklama
Ja też właśnie sie zastanawiam jakie będą kryteria. Chciałabym wrócić po rodzeństwo dla swojej córeczki, ale obawiam się, ze sie nie dostaniemy. Chociaż nie jest to sprawiedliwe... My już po 4 procedurach, fakt dostaliśmy od Warszawy 18 tys., no ale wydaliśmy 100. Mam nadzieję, że jakimś cudem sie załapiemy.
Wszystkim podchodzącym do transferów życzę powodzenia. Ja właśnie tulę moj skarb z zeszlorocznego grudnia. Trzymam kciuki!
My wydaliśmy na dzień dzisiajeszy z 80k ale nic nie dostaliśmy z miasta. Najpierw nie było w naszej klinice a później korzystałam już z mrozaków.
 
U nas po wizycie wszystko dobrze. Młody się obrócił głową w dół i w końcu pokazał buźkę. Za to rośnie jak szalony, bo jest większy o 1,5 tygodnia (aktualnie 28+3) 🫢 kolejna wizyta 22.12 - USG 3 trymestru, robi się poważnie ☺️
IMG20231201175209.jpg
 
Dziewczyny, które miały transfer na naturalnym cyklu jaki progesteron suplementowalyscie i ile? Od dnia pęknięcia? I dziewczyny które teraz transferujecie, planujecie brać w dzień transferu albo przed no-spe? Coś Wam lekarz sugeruje? Ja obstawiam transfer 18.12, chyba że jakimś cudem 15. Ale chyba nie bo chce żeby pękł pęcherzyk i dopiero progesteron..
 
My wydaliśmy na dzień dzisiajeszy z 80k ale nic nie dostaliśmy z miasta. Najpierw nie było w naszej klinice a później korzystałam już z mrozaków.
Tez dużo, czasami sa to ogromne koszty. My sami wydaliśmy 100tys, nie liczę tego od miasta.. Oczywiście było warto, ale fajnie by było się załapać na refundację.
 
reklama
Dziewczyny, które miały transfer na naturalnym cyklu jaki progesteron suplementowalyscie i ile? Od dnia pęknięcia? I dziewczyny które teraz transferujecie, planujecie brać w dzień transferu albo przed no-spe? Coś Wam lekarz sugeruje? Ja obstawiam transfer 18.12, chyba że jakimś cudem 15. Ale chyba nie bo chce żeby pękł pęcherzyk i dopiero progesteron..
Ja progesteron mam włączany drugi raz na cyklu naturalnym już po pęknięciu pęcherzyka. 150 podjęzykowo rano i 200 dopochwowo na noc.
 
Do góry