reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Znów się powtórzę, mam córkę z 3 BC z szóstej doby i synka z 2BC (z piątej). Trzeba mieć nadzieję nie ważne jak tam sobie lab oznaczył zarodek :)
@Ruda08 zanim skończy ci się kadencja to mogę poprosić o dopisanie happy endu z synkiem? :) Córa jest, a synka nie ma w kalendarzu ;)
Marzec 2022 się urodził :)
A coś dokładniej ? 🤪
 
reklama
Gratulacje! Ty jesteś moją nadzieją (choć malutką), bo pamiętam.że Twój kropuś też 4bb z 6tej...przypomnij mi proszę co i ile brałaś do transferu? Z azh? A wcześniej też na sztucznym byl robiony, prawda? Powodzenia, radości i spokojnej ciazy
U mnie każdy transfer na sztucznym bo okres to ja miewam góra 2x na rok :). Brałam 3xProgesteron, 2xCyclogest, 6xEstrofem (4xdoustnie i 2xdowcipnie), Acard 75 i Metypred 0,5 tabletki. Do transferu miałam azh bez embryoglue. To był mój 5 transfer - 1 się udał, ale coś się zarodek źle zagnieździł i beta była niska i słabo rosła aż w końcu doszło do poronienia. 3 tranfer robiony w maju się udał - beta cudnie rosła a i tak ją straciliśmy. Lekarz dał mi badania do zrobienia i skierował mnie do hematologa, wyszła trombofilia. Teraz od pozytywnego testu biorę neoparin i jak na razie to pomaga utrzyać ciążę :)
 
U mnie każdy transfer na sztucznym bo okres to ja miewam góra 2x na rok :). Brałam 3xProgesteron, 2xCyclogest, 6xEstrofem (4xdoustnie i 2xdowcipnie), Acard 75 i Metypred 0,5 tabletki. Do transferu miałam azh bez embryoglue. To był mój 5 transfer - 1 się udał, ale coś się zarodek źle zagnieździł i beta była niska i słabo rosła aż w końcu doszło do poronienia. 3 tranfer robiony w maju się udał - beta cudnie rosła a i tak ją straciliśmy. Lekarz dał mi badania do zrobienia i skierował mnie do hematologa, wyszła trombofilia. Teraz od pozytywnego testu biorę neoparin i jak na razie to pomaga utrzyać ciążę :)
Powodzenia! A czy progesteron to bierzesz 3x besins czy jaki? I jaką dawkę? I coś odstawiłaś po pozytywnej becie?
 
Powodzenia! A czy progesteron to bierzesz 3x besins czy jaki? I jaką dawkę? I coś odstawiłaś po pozytywnej becie?
Progesteron Besins na początku 3xdziennie, ale wyniki były niskie więc dodałam sobie jeden. Cały czas biorę. Lekarz kazał mi w 12 tygodniu powoli odstawiać. Jak na razie nic nie odstawiłam. Metypred mam brać do końca opakowania (czyli do tej soboty) a za tydzień mam powoli schodzić z cyclogestu. Jak skończę cyclogest to mam odstawiać progesteron. Aha, po pozytywnej becie lekarz kazał mi odstawić estroem (po 1 tabletce co 3 dni) ale jak brałam już tylko 1 to zaczęłam plamić i bez konsultacji z lekarzem zaczęłam na nowo estrofem brać - plamienie ustało a lekarzowi do dzisiaj się nie przyznałam, że estrofem biorę :D
 
Ostatnia edycja:
Całymi dniami walczę z mdłościami. Czasem wystarczy coś zjeść i na chwilę przechodzi, ale nie zawsze to działa. Nie wymiotuję.
Macie na to jakieś sposoby? Co Wam pomaga?
 
Całymi dniami walczę z mdłościami. Czasem wystarczy coś zjeść i na chwilę przechodzi, ale nie zawsze to działa. Nie wymiotuję.
Macie na to jakieś sposoby? Co Wam pomaga?
Też nie wymiotuję ale mdłości mnie wykańczają. Przechodzą dopiero koło 22-23. Do tego mam całkowity brak energii, więc dni przesypiam a w nocy buszuję ;p Dobrze, że lekarz chorobowe mi wypisał bo nie wiem jak bym funkcjonowała w pracy :p
 
reklama
Do góry