reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Kurcze tydzień u dziadków i dziecko tak rozkapryszone, że siku nie mogę pójść 😅awantura taka jak sam zostaję. Teraz miesiąc trzeba będzie odzwyczajać, że nie ma ciągłego noszenia na rączkach.
U nas dzisiaj pogoda ładna, więc ruszamy zwiedzać alejki 😁Miłego dnia 😍

Za kare samotnego wyjazdu :-p
 
reklama
Za kare samotnego wyjazdu :-p
Haha coś w tym może być 😅
Tak się nastawiałam na te spacery, a ostatnio jak była ładna pogoda i wyszliśmy to myślałam, że będę biegła spowrotem do domu. Tak się darł ten mój kurczak, że masakra. Jak go wzięłam na ręce to anioł, odłożyłam dalej darcie🙈mam nadzieje, ze jak go przełożę do spacerówki to będzie lepiej
 
Ja to się staram cieszyć takimi chwilami. Bo u mnie to już 3 ostatni dzidzius a mając 13 latka w domu wiem jak szybko przestają nas potrzebować.

Inna sprawa że my preferujemy rodzicielstwo bliskości wiec łóżeczka to nawet nie mam

No jest w tym sens 🥰
Choć ja będąc sama z małym przez cały tydzień chciała bym mieć chwilę w ciągu dnia żeby np wziąć prysznic 🙂
 
reklama
A jak u Was? Zdrowi?🙂

Ja ostatni tydzien wyjety z zyciorysu bo cos pyklo mi w plecach i lezalam i kwiczalam. Nic nie pomagalo. Ortopeda mowi ze nie tak zle, a ja ani stac ani siedziec ani kichnac ani lezec bez bolu 😔 zalatwilam sobie fizjoterapie i troche ulgi czuje. Dzieci zdrowe :-) mniejszy zafascynowany chodzeniem i napastuje chodzik caly czas a starszy do przedszkola.

Mowisz ze maly ma uczulenie na gondole? A nie da sie spacerowki na plasko i np na brzuszku ?
Maksiu lapie wirusy?
 
Do góry