reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Cześć dziewczyny❤️ oczywiście trzymam kciuki za wszystkie oczekujące na wyniki🙏🏻🥹 ja dziś będę testowała wieczorem lub jutro rano (od 7 już na konferencji jestem ) ale się tak boję, od 8 cykli był tylko zawód na teście i strach podświadomie blokuje od testów w tym cyklu:( ) trzymajcie się i miłego dnia dla Was❤️
 
Idę dzisiaj wieczorem prywatnie do nowego ginekologa, tego który w szpitalu dojrzał, że mam niejednorodne endometrium. Chciałabym spróbować stymulację + zastrzyk na pęknięcie (oczywiście z monitoringiem) i może też duphaston żeby przedłużyć tą 11 dniową fazę lutealną 🙈 tylko jeszcze w międzyczasie chce zrobić te wymazy mucha, może dzisiaj uda się pobrać i wyniki pewnie za min 2 tygodnie znając Luxmed, więc pewnie rozpoczęłabym już wtedy stymulację. Myślicie że ma to sens żeby próbować ze stymulacją już w następnym cyklu, czy poczekać na wyniki wymazów i dopiero potem? 🙈 ja jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko na raz 🙈

PS. Mąż w maju kończy kurację tamofixem, afirmuje lepsze wyniki nasienia i po cichu liczę, że w maju możemy zrobić podejście do IUI, więc fajnie byłoby w kwietniu sprawdzić jak na mnie zadziała stymulacja 🙃
 
Dramat... Wyniku dalej nie ma na portalu... Ale zadzwoniłam na infolinię i okazało się, że wynik już dawno jest 🙄🙄 11,3 czyli przyrost ponad 83%... Więc o co chodzi z tymi testami to nie wiem
O boziu, jak dobrze ze urósła :* pójdziemy razem na mamusie, tylko jeszcze ja musze jutro przyrost zrobić. Bardzo się cieszę, naprawdę, przeżywałam Twój wynik jak swój:*
 
O boziu, jak dobrze ze urósła :* pójdziemy razem na mamusie, tylko jeszcze ja musze jutro przyrost zrobić. Bardzo się cieszę, naprawdę, przeżywałam Twój wynik jak swój:*
No ja nie wiem co się dzieje. Dzisiaj test praktycznie biały. Ale wczoraj też były podobne, a mimo to wzrost jest. Luuuudzie, czemu ja nie kupiłam pinków...
 
Dramat... Wyniku dalej nie ma na portalu... Ale zadzwoniłam na infolinię i okazało się, że wynik już dawno jest 🙄🙄 11,3 czyli przyrost ponad 83%... Więc o co chodzi z tymi testami to nie wiem
ale oni sobie w kulki lecą 🙈 tak czułam że przyrost będzie ok! A proga ostatecznie zrobiłaś?
 
reklama
Idę dzisiaj wieczorem prywatnie do nowego ginekologa, tego który w szpitalu dojrzał, że mam niejednorodne endometrium. Chciałabym spróbować stymulację + zastrzyk na pęknięcie (oczywiście z monitoringiem) i może też duphaston żeby przedłużyć tą 11 dniową fazę lutealną 🙈 tylko jeszcze w międzyczasie chce zrobić te wymazy mucha, może dzisiaj uda się pobrać i wyniki pewnie za min 2 tygodnie znając Luxmed, więc pewnie rozpoczęłabym już wtedy stymulację. Myślicie że ma to sens żeby próbować ze stymulacją już w następnym cyklu, czy poczekać na wyniki wymazów i dopiero potem? 🙈 ja jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko na raz 🙈

PS. Mąż w maju kończy kurację tamofixem, afirmuje lepsze wyniki nasienia i po cichu liczę, że w maju możemy zrobić podejście do IUI, więc fajnie byłoby w kwietniu sprawdzić jak na mnie zadziała stymulacja 🙃
Ty nie miałaś wymaganej MUCHy przed laparo? Ja na wyniki w medi czekałam mniej niż tydzień, więc zakładałabym że pewnie uda się wszystko ogarnąć przed rozpoczęciem stymulacji :)
 
Do góry