reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Witamy z powrotem, przerwa jest zrozumiała 😌 jak się czujesz? Tu jest cennik invicty Link do: Cennik badań, cena in vitro, inseminacja | Klinika INVICTA
My chyba będziemy robić rozszerzone badanie w Alabie Link do: Badanie ogólne nasienia – rozszerzone - sklep ALAB laboratoria, cena zbliżona, a w alabie często kody rabatowe.
Do tego warto dorzucić posiew ☺️
No tak nie bardzo właśnie 😅

1711529832788.png


Właśnie widziałam, że akurat dzisiaj w Alabie jest -20 na badania. Więc może też tam zrobimy
 
@moonmonkey Gratulacje! <3 @Chce_byc_mama_wielu Jak się czujesz? Jak sytuacja?

Wybaczcie kochane, ale nie śledziłam kilka dni wątku, musiałam się uspokoić i wyciszyć. Dzisiaj byłam na wizycie i po pierwsze musimy zrobić badanie nasienia. Mój lekarz poleciał klinikę INVICTA w Warszawie, ale nigdzie nie mogę znaleźć ceny tego badania. Może któraś z Was robiła niedawno?

Lekarz wspominał też o in vitro, ale chyba nie będziemy próbować.
Hej, dziękuję że pytasz:* ogólnie powiem Wam, że żałuję że nie zrobiłam też testu jak miałam zaznaczone czyli wczoraj, bo plamiłam ok, ale z synkiem też plamiłam. Dostałabym dopiero wynik już całkiem ładnej bety i proga jak na mnie. A tak sama się nakręciłam. Aczkolwiek jednak nie czuje, że to będzie pozamaciczna, ale moja wewnetrzna panika dala za wygrana.

Pojechałam na betę, czekam na wyniki :)
 
Hej, dziękuję że pytasz:* ogólnie powiem Wam, że żałuję że nie zrobiłam też testu jak miałam zaznaczone czyli wczoraj, bo plamiłam ok, ale z synkiem też plamiłam. Dostałabym dopiero wynik już całkiem ładnej bety i proga jak na mnie. A tak sama się nakręciłam. Aczkolwiek jednak nie czuje, że to będzie pozamaciczna, ale moja wewnetrzna panika dala za wygrana.

Pojechałam na betę, czekam na wyniki :)
Czemu się tak uparłaś na tą CP? 😅😅 Ja przy CP miałam krwotoki. Ale to tak silne, że nie było opcji żeby normalna ciąża się przy nich utrzymała a beta wesoło sobie rosła dalej. Są też CP, które w ogóle nie dają o sobie znać. Plamienia się zdarzają w podejrzewam nawet 50% ciąż, może i więcej. I tak na tym etapie nic nie zrobisz bo jest za wcześnie, ale CP naprawdę rzadko się zdarza więc szansę na nią masz naprawdę niewielką ;)
 
Dziś w pracy wieści szczęśliwe, koleżanka w ciąży 🐥 oczywiście dużo szczęścia, ale mnie wcięło. Pierwszy raz nie było mi przykro a poczułam się rozbawiona swoją sytuacja. Oto w staraniach o ciąże wyprzedziła mnie 43 latka….🙉 cieszę się dla niej oczywiście to nie ja jestem centrum świata 😅 ale przecież mogłyśmy być obie w ciąży prawda nic by to światu nie umniejszyło xd ale naprawdę 43 latka zaszła w ciąże szybciej niż ja, może ja pójdę na jakiś stand up o swoim życiu 😂 przynajmniej łatwo mi bylo o piękny uśmiech bo sam mi się cisnął na usta 😅
 
reklama
Czemu się tak uparłaś na tą CP? 😅😅 Ja przy CP miałam krwotoki. Ale to tak silne, że nie było opcji żeby normalna ciąża się przy nich utrzymała a beta wesoło sobie rosła dalej. Są też CP, które w ogóle nie dają o sobie znać. Plamienia się zdarzają w podejrzewam nawet 50% ciąż, może i więcej. I tak na tym etapie nic nie zrobisz bo jest za wcześnie, ale CP naprawdę rzadko się zdarza więc szansę na nią masz naprawdę niewielką ;)
A sama nie wiem xd
 
Do góry