reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

W ten sposóóóób... :D Zastanawiam się, czy mam to mityczne krwawienie implantacyjne czy coś innego się dzieje... Miałam ze 2h temu 2 plamy brązowa na bieliźnie, a teraz na papierze została taka jakby nitka skrzepu, też ciemna. Ktoś to miał?


Wybacz, że się wtrącę ale w udanym cyklu tu na kreskach miałam właśnie mocne plamienie implantacyjne w 7dpo. Dwa dni później wyszła bladziutka kreska :) Myślałam, że to szybciej rozkręcający się okres, także trzymam kciuki by to było to 💪💪
 
reklama
Wybacz, że się wtrącę ale w udanym cyklu tu na kreskach miałam właśnie mocne plamienie implantacyjne w 7dpo. Dwa dni później wyszła bladziutka kreska :) Myślałam, że to szybciej rozkręcający się okres, także trzymam kciuki by to było to 💪💪
@Doktur_M, także spokojnie możesz zatestować za dwa dni. Jeśli to to, to musi wyjść 😎
Mogę Cię przepisać 😇
 
Ja mam dzisiaj jakies jazdy 😂 zawroty glowy i jakos czuje sie dziwnie .. oby to bylo to 😂😂😂 ale pobolewanie pachwin sie pojawilo wiec moze moze .. chyba, ze glowa przyciaga takie objawy 😂 plamilam tez po owulce chwile takze to NA PEWNO bylo to 😂
 
nie sikalam, czekam 😎 ale jest ciezko nie bede ukrywac 😂😂
Dobra, nie oszukujmy się, do 20.04 nie wytrzymasz 🤪 ani ja! Co najwyżej wtedy może być ostateczny, rozstrzygający sik, chyba że @ wcześniej przyjdzie. Więc ja pewnie się złamię i jutro już siknę, więc Tobie też daję zielone światło, żeby nie było że jestem samolubna 🤪😂
 
Ale tak szczerze, to mój dobry nastrój i nadzieja zaczęły mocno spadać 😔 dzisiaj PMS wjechał ostro, mąż mnie wkurzał od samego rana, aż go wykurzyłam z domu i pojechał do rodziców 🙈 tak czy siak miał jechać, ale najwcześniej jutro wieczorem 😅 No cóż, on przynajmniej wie, że to hormonowe humorki, więc nie odbierał niczego osobiście 🥰
Ale generalnie mam jakieś wrażenie, że nic z tego 😢 10dpo to już chociaż cycki powinny mnie zacząć boleć jakbym była w ciąży, bo przed @ to bolą dopiero 1-2 przed. Zero jakichkolwiek objawów, tylko wkurw wjechał 😓
 
reklama
Do góry