reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Październikowe mamy 2025 ♥️

reklama
Mòj młody wczoraj wymiotował ... duzo pił, ale apetyt sredni.. juz myślałam, ze to jakis rota... ale dzis jest w superstanie Takze podejrzewam zatrucie z przedszkola, bo wczoraj zgłosili nieobecność 7 dzieci. A jak byłam ze starszą w szpitalu to dokladnie tak samo przeszła (a robili jej badania i wszystkie wirusy byly ujemne).
czy Wy też macie takie parcie na pęcherz?
Miałam wcześniej teraz jest jakby normalnie.. bardziej od czasu i ból jak na okres...
 
Dziewczyny,
W poniedziałek 24.02 byłam u lekarza na wizycie, nic nie było widać. Kazał zmierzyć betę.
We wtorek 25.02 zmierzyłam betę i otrzymałam właśnie wynik 1925 mIU/ml

Czy to oznacza... pozamaciczną ciążę? Bo skoro nie widział pęcherzyka na usg a wynik jest powyżej 1000?
Tak dla porównania mogę avi pokazać, że u mnie przy becie 1790 był taki pęcherzyk ale podejrzewam, że sprzęt też był bardzo dobry na jakim miałam to USG
 

Załączniki

  • 17405710831386845018107442213570.jpg
    17405710831386845018107442213570.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 59
reklama
Czyli nic się nie zmieniło na przestrzeni lat 😕 Gdy ja podchodziłam do mojego pierwszego ivf, to doktorek sam mówił, że w klinice (jakby co nie było parens 😉) mają mieć sprzęt tylko do liczenia pęcherzyków 🤦🏻‍♀️ Gdy już byłam na 2 wizytach ciążowych to „klnął” pod nosem, że musi się nakombinować, żeby coś zobaczyć.
Dam znać jutro co i jak 😳
 
Do góry