reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witam:-) widze ze nie tylko ja cierpie na bezsennosc.. dzis od 6 juz nie spie, tylko tak platam sie po domu.. a jeszcze nie najlepiej sie czuje.. zjadlam jak co rano rogalika i popilam kubusiem i mialam intensywna rozmowe z kibelkiem:baffled: a myslalam ze to juz za mna.. a jeszcze teraz mam mase latania, bo zjezdza mi sie rodzinka w niedziele, takze roboty troche jest, a natchnienia i sily brak:-(
 
reklama
Dziewczynki i ja dołączam do klubu bezsennych mamusiek:-) Myślałam nawet o założeniu watku dla nie mogących spać. Wątek np pt ROZMOWY NOCą hihi:-D
 
Witajcie kwietnióweczki już zaprzyjaźnione i zupełnie nowe.:blink:
Myślałam nawet o założeniu watku dla nie mogących spać. Wątek np pt ROZMOWY NOCą hihi:-D
załóżcie taki watek a ja będę czytać popołudniem :-) bo ze spaniem nie mam problemów wręcz przeciwnie ze wstaniem. Mogła bym spać i spać. Mój mąż się śmieje ze ja jak niedzwiec :-) nabrałam tłuszczyku i zapadam w sen zimowy :-)
 
Też ostatnio nocki u mnie ciężkie. Strasznie napinam brzuch jakoś tak przez sen i potem boli i się budzę, staram się rozluźnić i zasypiam i tak w kółko. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje.

ja tez czasem tak mam. jakoś ponaciągam brzucho. a w szczególności jak się przekręcam z boku na bok to chyba wciągam czy coś bo czasem skurcz mnie złapie. Normalnie jak nie z jednej strony to z drugiej. Ale sobie to wszystko tłumaczę ze teraz to wszystko tam się rozciąga i poszerza i te tkanki może takie nadwyrężone są i dlatego.
Ale jak mnie złapie to od razu masuje i przechodzi. I śpię dalej :-)
 
Super,że macie możlliwosć USG 3 D, może mi uda sie w klinice w Łodzi na to załapać bo mój gin nie ma takiej możliwości a szkoda:-(. Jak narazie ze zwykłym USG biega Tuśka i krzyczy,że Dzidzia jest do Niej podobna:-D Co do płci to wszystko mi jedno, choć Marcin chciałby chyba Synka, no ale za córką szaleje jak wariat:-)
Ps. macie może sposób na skurcze łydek bo ja w nocy chodzę jak szalona.



asmag b mozesz brac to magnez bralam w pierwszej ciazy... poza tym warto jesc suszone morele, orzechy, ryby.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
melduję posłusznie swoją obecność:-D..Zapowiada się piękny dzień!!Słoneczko za oknem...ciepła herbatka....bułka z serkiem wiejskim!! ah żyć nie umierać!!!
tylko kręgosłup daje o sobie znać:szok:
Pozdrawiammmm:-)
 
Do góry