reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Slough

ania_slough

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2008
Postów
17
Miasto
Slough
Witam, jestem samotna matka wychowujaca siedmioletnia corke, Ole. Oczekuje takze drugiej coreczki, Amandy. Termin mam na 5 grudnia. Na stale mieszkam w Slough, dlatego tez z wielka przyjemnoscia nawiazalabym kontakt z mamami z tego rejonu badz okolic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Aniu niestety nie jestem ze Slough, ale kiedyś tam mieszkałam, więc z sentymentu, pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamusie, które na pewno wkrótce do ciebie dołączą.
całuski
 
Hejka.Ja mieszkam na Hounslow i za dwa miesiace urodzi sie Nasz synus:-)Od zeszlego tygodnia jestem na maciezynskim,wiec chetnie poznam mamusie lub przyszle mamusie z Naszych okolic:happy: Pozdrawiam
 
Witam was kochane. Ja mieszkam w Slough i mam 5-cio miesieczna coreczke. Chyba rok teu zalozylam taki sam watek ale niestety prawie nikt sie nie odezwal. Pozdrawiam.

ania_sough- w ktorej czesci Slough mieszkasz?
 
reklama
Do góry