reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witam dziewczyny gratuluje tym rozpakowanym i życzę powodzenia tym które sie dopiero rozpakują;-) jeżeli są na forum mamy ze szczecina to całym sercem polecam szpital kliniczny na pomorzanach ja tu właśnie w listopadzie urodziłam swoje 3 maleństwo nastawiona byłam n zdroje i tam pojechałam rodzić i co tam owszem zbadali mnie stwierdzili 5 cm rozwarcie i kazali szukać innego szpitala bo oni nie mają miejsc:wściekła/y: byłam w szoku pytałam czy dostanę karetkę a oni że nie bo nie mają wolnej:wściekła/y::wściekła/y: tak więc o 20 razem z moim P szukalismy szpitala dotarliśmy ma pomorzany o 21 pani w izbie przyjjęć super miła badanie i decyzja to na górę jedziemy rodzić tam dużo spacerków na korytarzu i do 24 ok bolało ale znośnie o 24.05 pani doktor zdecydowała no to przebijemy pęcherz i będziemy rodzić i faktycznie wtedy to zaczeło boleć ale super krótko bo o 24 .15 powiedziałam o to już rodzę i na jednym skurczyku i jednym parciu urodziłam i synka 3030 i 55 długi i łożysko:-D zero nacięć zero pęknię.wszystkim wam życzę by poszło tak szybciutko i byście trafiły na tak świetny personel... a tym z was które się zastanawiają czy rodzić z partnerem powiem tak 2 dzieci rodziłam sama ostatnie z partnerem i gdybym jeszcze kiedykolwiek miała rodzić to nigdy sama to mega oparcie i przeżycie które naprawdę cementuje:tak::tak::tak:
 
reklama
Myślałam, że przy znieczuleniu zzo nie czuje się bóli:eek::szok:
Jejku ja już panikuje!
 
reklama
dziewczyny ja tak szybciutko...
JESTEM MAMA:-D:-D:-D
Natalcia przyszła na świat o 5:50,wazy 3.36 kg i mierzy 34 bm.Taka nasz kruszyneczka...
opisze pozniej jak bede wypoczeta..pozdrawiam
princess gratulacje :) widzisz akurat na przyjazd tesciowej dzidzia sie na swiat wypchala :-)

właśnie wróciłam z ktg. mam piękne skurcze co 15 min ale jeszcze bez rozwarcia. Powinno coś się z tego przez noc rozkręcić. Pani doktor kazała mi zatrudnić męża i jak się uda to jutro już będziemy razem. weeeeee a tak niewinnie się zaczęło.
moniczka no to czas zaczac wukurzanie :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry