reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

gemini_bb

Zadomowiona(y)
Miasto
Bielsko-Biała
(...)
Teraz najważniejsze: nasza Hancia urodziła się 19 listopada o 10.25:-) Waga 1405 gr, wzrost 43 cm.
(...)

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Madzia_33

Mama Julki i Krzysia !!!
Miasto
Chorzów
Laseczki w związku z tym ze mamy juz pierwszą kruszynkę proponuje załozyć watek dzidziusiowy w którym bedziemy pisac tylko kiedy sie urodziło komu i jakie duze.. Kto bedzie chciał to wstawi fotkę maluszka.... Jezeli uwazacie ze to zły pomysł to likwidujemy watek??????!!!!!!!!

iwi 82

Wdrożona(y)
Miasto
Anglia
cześć czołem:)
dawno mnie już tu nie było:rofl2:
i pewnie się szybko nie pojawię -jutro a maxymalnie pojutrze będę tulić moje maleństwo w ramionach:-)
w piątek rano odeszły mi wody, zeszłej nocy zaczęły się skurcze, teraz już tylko czekam aż staną się regularne bo na razie to pojawiają sie mniej więcej co 15 min i cholernie bolą:wściekła/y::happy2: ale da się przeżyć
to było prawdziwe zaskoczenie z tmi wodami-poród miał być przecież na 27/12 wg USG a wg ost mies 3.01-a tu będzie już dzidzia na Święta-:szok::-Dfajnie
Życzę wszystkim nowym mamusiom spokojnych świąt Bożego Narodzenia- w oczekiwaniu na wasze maleństwa no i nie stresujcie się -każda ma tyle siły by sobie z tym wszystkim poradzić-najważniejsze to dobre nastawienie psychiczne , ja się bardzo cieszę że mam taki odstęp czasu od momentu w którym odeszły mi wody -przygotowałam się bardziej do porodu i wierzę że pójdzie ok-:rofl2: i Wam tego życzę:-):-):-)pa!

M

miloku

Gość
Gemini serdeczne gratulacje dla szczesliwych rodzicow

Haniu Kochana witamy na swiecie :-):-)

iwi 82 trzymam kciuki ,zeby wszystko dobrze i szybko poszlo :-) mocne kciukasy :tak::tak::tak:

asiaN

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Gratulacje dla świeżo upieczonych Mam:)Oby Wasze Dzieciątka zdrowo rosły:)Wszystkiego, co najlepsze, wielu sił:)

reklama

celinka83

Mama Bartusia i Adasia
Miasto
Warszawa
Dziewczyny mamy kolejnego dzieciaczka styczniowego. Kuleczka 19 grudnia urodzila coreczke :-D Pisze tutaj na wszelki wypadek, jakby ktos przegapil ;-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry