reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Temat na forum 'Archiwum mam styczniowych' rozpoczęty przez gemini_bb, 24 Listopad 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. gemini_bb

gemini_bb Zadomowiona(y)

(...)
    Teraz najważniejsze: nasza Hancia urodziła się 19 listopada o 10.25:-) Waga 1405 gr, wzrost 43 cm.
    (...)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 Grudzień 2008
  2. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

Laseczki w związku z tym ze mamy juz pierwszą kruszynkę proponuje załozyć watek dzidziusiowy w którym bedziemy pisac tylko kiedy sie urodziło komu i jakie duze.. Kto bedzie chciał to wstawi fotkę maluszka.... Jezeli uwazacie ze to zły pomysł to likwidujemy watek??????!!!!!!!!

3. reklama
  4. iwi 82

iwi 82 Wdrożona(y)

cześć czołem:)
    dawno mnie już tu nie było:rofl2:
    i pewnie się szybko nie pojawię -jutro a maxymalnie pojutrze będę tulić moje maleństwo w ramionach:-)
    w piątek rano odeszły mi wody, zeszłej nocy zaczęły się skurcze, teraz już tylko czekam aż staną się regularne bo na razie to pojawiają sie mniej więcej co 15 min i cholernie bolą:wściekła/y::happy2: ale da się przeżyć
    to było prawdziwe zaskoczenie z tmi wodami-poród miał być przecież na 27/12 wg USG a wg ost mies 3.01-a tu będzie już dzidzia na Święta-:szok::-Dfajnie
    Życzę wszystkim nowym mamusiom spokojnych świąt Bożego Narodzenia- w oczekiwaniu na wasze maleństwa no i nie stresujcie się -każda ma tyle siły by sobie z tym wszystkim poradzić-najważniejsze to dobre nastawienie psychiczne , ja się bardzo cieszę że mam taki odstęp czasu od momentu w którym odeszły mi wody -przygotowałam się bardziej do porodu i wierzę że pójdzie ok-:rofl2: i Wam tego życzę:-):-):-)pa!

5. miloku

miloku Gość

Gemini serdeczne gratulacje dla szczesliwych rodzicow

Haniu Kochana witamy na swiecie :-):-)

iwi 82 trzymam kciuki ,zeby wszystko dobrze i szybko poszlo :-) mocne kciukasy :tak::tak::tak:

6. ania.falko

ania.falko Entuzjast(k)a

Iwi kurcze jestes druga!!!!:-)czekamy na relacje z porodu,ale masz super!!!!

7. miloku

miloku Gość

ale iwi to grudniowa mama :tak:

8. anika5555

anika5555 Zaciekawiona BB

Gratulacje dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Duzo zdrowia dla mam i ich pociech!!!!!!!!!:-)

9. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

Iwi to grudniowo styczniowa mama :-). Tak na pograniczu miała termin :-).

10. reklama
  11. asiaN

asiaN Fanka BB :)

Gratulacje dla świeżo upieczonych Mam:)Oby Wasze Dzieciątka zdrowo rosły:)Wszystkiego, co najlepsze, wielu sił:)

12. celinka83

celinka83 Mama Bartusia i Adasia

Dziewczyny mamy kolejnego dzieciaczka styczniowego. Kuleczka 19 grudnia urodzila coreczke :-D Pisze tutaj na wszelki wypadek, jakby ktos przegapil ;-)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum