reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
ADAM POGNAŁ NA ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE ALE ŁÓŻKA OD RANA ZAPOMNIAŁ POŚCIELIĆ:wściekła/y::wściekła/y: NO ROZSTRZELAĆ MAŁPISZONA:wściekła/y:
ON MA WOGÓLE JAKĄŚ SKLEROZE WYSZEDŁ RANO DO SZKOŁY PO 3 MINUTACH WRACA PYTAM A TY CO TU ROBISZ A ADAM ZAPOMNIAŁEM PLECAKA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
to sie nazywa róża przyranna.faktycznie psakudztwo.dostala pewnie jakis antybiotyk?a kto sie tesciem zajmuje?
Dobrze, że teść już sam potrafi iść do łazienki... Jest czwórka dzieci więc dajemy radę:tak:.
Rzeczywiście dostała antybiotyki, niemniej jednak sami lekarza nie bardzo potrafią dojść do wniosku, co to jest. Jeszcze kilka dni temu była diagnoza, że palec zaatakował gronkowiec:baffled:
 
róże wywoluje to samo psakudztwo co czesto angine.po polsku-paciorkowiec ropotworczy.no i zreguly wrazliwy na wiekszosc antybiotykow.ale fakt ze sie moze ciezko leczyc tka jak i iangine,no i antybiotyk konieczny.
a ja mialam we wrzesniu zapalenie powiezi w srodtspoiu lewej nogi i chyba mi sie odnawia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
w ogole cala lewa strona mi siada.stawy srodrecza lewej dloni i nadgarstka tez mnie bola.pewnie od przeciazenia(pchanie wozka z zakuopami i Weronika) ale to jest z grupy chorob reumatycznych i niestety jesem tym obciazona....
 
Dobrze, że teść już sam potrafi iść do łazienki... Jest czwórka dzieci więc dajemy radę:tak:.
Rzeczywiście dostała antybiotyki, niemniej jednak sami lekarza nie bardzo potrafią dojść do wniosku, co to jest. Jeszcze kilka dni temu była diagnoza, że palec zaatakował gronkowiec:baffled:

a nie zrobili jej z tego wymazu?powinni!!!!gronkowca ma kazdy z nas na skorze a zlocistego ma 90% populacji ludzkiej:rofl2:
wszytsko zalezy od obronnosci organzimu i rodzaju szczepu
 
róże wywoluje to samo psakudztwo co czesto angine.po polsku-paciorkowiec ropotworczy.no i zreguly wrazliwy na wiekszosc antybiotykow.ale fakt ze sie moze ciezko leczyc tka jak i iangine,no i antybiotyk konieczny.
a ja mialam we wrzesniu zapalenie powiezi w srodtspoiu lewej nogi i chyba mi sie odnawia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
w ogole cala lewa strona mi siada.stawy srodrecza lewej dloni i nadgarstka tez mnie bola.pewnie od przeciazenia(pchanie wozka z zakuopami i Weronika) ale to jest z grupy chorob reumatycznych i niestety jesem tym obciazona....
A mi strasznie napieprza kreghoslup:no::angry:Na dole przy krzyzach to jest masakra-ale to pewnie od noszenia i ciaglego schylania sie
 
reklama
Do góry