reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witajcie z samego ranka.

Moje młodsze dziecko bawiło się wczoraj budzikiem i musiało go nastawić na 6 rano:szok:, stąd ta wczesna pora.

Wiktoria, mam nadzieję, że z maleństwem wszystko już w porządku...

Pogoda nie zapowiada się fascynująco: pada śnieg:szok:.

To by było na tyle relacji porannej. Do zobaczenia...
 
reklama
Hej, wyspane?
U nas świeci słońce ale mróz jeszcze z nocki trzyma.
Ide sprawdzić czym wczoraj plotkowałyście
 
Oj Wiktoria, nocka nie ciekawa, mam nadzieję, że teraz odsypiasz.

ja to nie ceirpie prasowac rezzcy moejgo P-normalnie jak przescieradla:szok: takie wielkie....
Mój tez wysoki, koszulki.... gorsze spodnie bo uwielbia bojówki z mnóstwem kieszeni-to dopiero prasować!
Gdzieś wyczytałam, że małym dzieciom można dać ryż do zabawy - żeby go przesypywały z jednego pojemnika do drugiego - ponoć dobrze działa na mięśnie dłoni no i dziś z Piotrusiem bawiliśmy się ryżem. :-) Zabawa była na całego, a ryż był wszędzie no i Piotruś nie tylko przesypywał, ale też rozsypywał na podłogę, a później zbierał po ziarenku, a na koniec razem ze mną zamiatał i był absolutnie zachwycony. Chyba z godzinę się tym ryżem bawiliśmy :-D
Kupiłam dziś farby do malowania palcami :-) Ciekawe co Piotrunio jutro stworzy :sorry2:
Ale będzie wieczorem zabawa, no i ten groszek jeszcze i fasolke jej kupie:-)
 
medluje sie i ja:-)
moje dziecko oczywiscei o 5 zjadlo kasze i spi.strasza juz w szkole.ja juz sobie ogarnelam kuchnie i poscielilam lozka:rofl2:bo znowu by do poludnia psaly.wlasnie dopijam kawke,bez niej bym sie chyba nie obudzila:no::-D

As a gdzie na hipoterapie jezdzicie?do helenowa?
Pati jak zdrowko?przeszla juz biegunka?
 
dziewczyny melduje ze jestem
za chwile nadrobie zaleglosci
ide sobie kawke zrobic
i malemu jedzonko naszykowac...:tak:
Witaj Patrysiu :-);-) ja również melduję, że jestem....

Oj Wiktoria, nocka nie ciekawa, mam nadzieję, że teraz odsypiasz.Luna Witaj :-);-)


Mój tez wysoki, koszulki.... gorsze spodnie bo uwielbia bojówki z mnóstwem kieszeni-to dopiero prasować!

Ale będzie wieczorem zabawa, no i ten groszek jeszcze i fasolke jej kupie:-)
a co to sie wieczorem szykuje???
 
Gdzieś wyczytałam, że małym dzieciom można dać ryż do zabawy - żeby go przesypywały z jednego pojemnika do drugiego - ponoć dobrze działa na mięśnie dłoni no i dziś z Piotrusiem bawiliśmy się ryżem. :-) Zabawa była na całego, a ryż był wszędzie no i Piotruś nie tylko przesypywał, ale też rozsypywał na podłogę, a później zbierał po ziarenku, a na koniec razem ze mną zamiatał i był absolutnie zachwycony. Chyba z godzinę się tym ryżem bawiliśmy :-D
Kupiłam dziś farby do malowania palcami :-) Ciekawe co Piotrunio jutro stworzy :sorry2:

zabawy w przesypywanie cwicza motoryke mala-czyli miesnie dloni a przy okazji integracje zmyslów.dosypcie jeszcze groch luskany i fasole:-)
moja Paulina jak wpadala w szal i nic ja nie uspokajalo to to zawsze:-)

o to wlasnie chodzi:-)
 
medluje sie i ja:-)
moje dziecko oczywiscei o 5 zjadlo kasze i spi.strasza juz w szkole.ja juz sobie ogarnelam kuchnie i poscielilam lozka:rofl2:bo znowu by do poludnia psaly.wlasnie dopijam kawke,bez niej bym sie chyba nie obudzila:no::-D

Anabubka jaka Ty jesteś prędka i uwijasz się z ranka :-);-) ja łóżka pościeliłam, małego ubrałam ale ja jeszcze w szlafroczku przy kompie siedzę:-);-) zaraz idę kosmetykę poranną zrobić, na dół sniadanko i kawusię :-);-):-) i po jakieś drobne zakupy wyskoczę :-);-)
 
reklama
Witam fatalnie się czuje wczoraj mialam troche dołka i wypiłam jak nigdy lampkę winka z mężem a potem głowa mnie bolala i wogóle kłuło mnie w boku całą noc nie spalam co chwilę sie budziłam i nie wiem czy to to wino czy ogólnie zle sampoczucie mnie dopadło .Wstałam z bolącą glowa jeszcze dzieciaki zaczęły rano piszczec trzaskac drzwiami to myślałam ze oszalaję Moja Gaba często bawi sie ryżem ;-) niedługo zostane sama z Gabi to odsapnę bo Zuzia idziena 10 do teatru z klasą a Wojtek już poszedl na świetlicę bo sie na mnie obrazil :baffled::crazy: Zrobię sobie kawkę i zjem może mi sie uda jak lepiej sie poczuję to zajrże do Was :tak: Miłego dnia ;-)
 
Do góry