reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Czesc dziewczyny. Pewnie mnie wkrótce zapomnicie albo już zapomniałyście bo sie nie pokazuje:zawstydzona/y: Jakaś deprecha ostatnio się przyplątała do mojego dupska i nie chcę wam tu smęcić i wątków zaśmiecać. Jak się wezmę w swoje grube garście to wrócę z uśmiechniętą gębą. Wy w każdym razie 3majcie się i dużo uśmiechajcie:-)

Justynka...kazda od czasu do czasu ma depreche. to normalne przy takiej pogodzie. Zagladaj do nas!
Własnie zrobiłam sobie test na onecie i wyszło mi ze mam cieżką depresje:rofl2:

Pati widze, ze dba o dłonie...ja tylko czasem kremu uzywam a mojej mordce przydałaby sie maseczka i peeling:baffled:

Śwetna jest ta czołowka z TVN bardzo mi się podoba.

Kołysanke też słuchamy co wieczórz ale wykonanie MINI MIni;-)

U nas nocka superowa. Matka jeszcze w koszuli siedzi i spija herbatke. Dziecko na kocyku, pies w koszyku wiec wszystko w normie;-)
 
Dziewczyny mam pytanie do tych ktre juz nie karmia czy jak nacisniecie piers to wam wypływa mleko???????????????????????? Bo mi tak nie duzo ale klka kropli ale leci:-(

o 17 maz wylatuje do franc a ja słomiana wdowa odpoczne sobie troche brrrrrrrrrrrrrrrrrrr:-d kupie test zrobie i nie powiem mu :-d złosliwa jestem co:-d
 
kate miły dzień
Dorotko udanej imprezy

ja jestem wściekla od rana na M. Wieczorem prosiłam go by puścił butelke i laktator, wstałam rano o 5 bo cyce mnie bolały, ściągnełam mleczko na kaszke wieczorem, wrócilam do sypialni, a ten do mnie zebym pósciła butelki bo nie włączył mikroweli wczoraj, to po h.. je tam wsadzał, moje mleko poszło do zlewu, ja się poryczałam i jeszcze moja stara sie w.. , mam dość, pije teraz herbatke na laktacje, ale i tak wiem ze nie uda mi sie sciąśgnoc w dzień

No tak faceci. Mój ostatnio też mnie załamuje. Wczoraj przyszedł zdziwiony że kuchenka umyta a ja mu na to że miło że zauważył bo generalnie myję ją codziennie. A dziś jak stwierdziłam że muszę się zabrać za łazienkę bo totalny syf tam jest to stwierdził że bez sensu bo czysto jest . A wszystko wala się po podłodze, ręczniki , ścierki kosmetyczki, cała umywalka w paście do zębów:szok: A jak zostawię po sobie kubek czy talerz na blacie to awantura że bałagan w domu. W ogóle go nie rozumiem.... Co do laktacji to ja muszę zacząć Potworniastego odstawiać :-( Strasznie mi przykro z tego powodu bo bardzo lubię go karmić i wydaje mi się że to tak krótko było. A herbatka to jeszcze u mnie leży bo od jakiegoś czasu nie mam z tym problemu. Muszę jeszcze tylko troszeczke mleczka zmagazynować żeby maluszkowi podawać jak już nie będe karmiła
uuuuu,kolejny przykład,że faceci nie myślą:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:współczuję:baffled:a jaką herbatkę pijesz?Hipp?Mikesz miał po niej straszne bąki,a mi bardzo smakowała,polubiłam ją w szpitalu,choć ma anyż blee A teraz nic nie piję,prócz wody,kawy inki i zielonej herbatki,choc ostatnio nawet pozwalam sobe 1 rozpuszczlaną dziennie:szok:

Mi też w miarę posmakowała. Aczkolwiek anyżku też nie cierpię.

MADZIU idz idz do kolezanki Poklachaj sobie troszke :-)
PATI oj faceci serio nie mysla :-(

My mamy dylemat czy jechac w wozku z niunia i wracac z urodzin o 21 autobusem Czy wracac ze znajomymi ale musielibysmy jechac bez wozka bo nie zmiescimy go u nich :-(
Na nosidelko jest dzis chyba za zimno bo zima u mnie pelna geba a z drugiej fajnie byloby wracac samochodem a nie autobusem No ale jak sie ma dziecko i z dzieckiem idzie sie na impre to trza sie z tym liczyc

Dorotka spokojnie możesz wsiąść nosidełko. Przecież Oliwka raz będzie przytulona do ciebie a dwa samo nosidełko też grzeje. Ubierzesz jej ciepły kombinezon a w środku na cebulkę i będzie super :-)W końcu po to ono jest żeby w nim dzieciaczka nosić :-) Ja cały czas chodzę w chuście. No chyba że bardzo wieje.

No a u nas nocka cudowna :-) Kacpero obudził się pierwszy raz o 2 40 a potem przed piątą na jedzonko :-) Wstał o 6 30. Mój M śmieje się że nie potrzebuje budzika :-D Zawsze zdąży do pracy :-D
Wczoraj znowu nie udało mi się pojechać na zakupy i za wózkiem bo niemiałam samochodu. Jak dziś nie pojadę to zostały nam półki w lodówce do obgryzania :-D No ale niewiem jak to będzie bo znowu dziś znajomy do nas przyjeżdza zrobić zdjęcia kuchni bo mu się nasze meble podobają :-) No i niewiem teraz czy przyjedzie na obiad czy jak bo jedzie z pod Jeleniej Góry. No i muszę czekać na wiadomość.
U nas słoneczko wyszło więc może weznę Potworniastego na jakiś mały spacerek.Choć niewiem czy to się jeszcze w między czasie nie zmieni.
 
Czesc dziewczyny witam sie porannie. U nas sypie snieg wszedzie biało brrrrrrrrrrrrrrrrrr. Mały szaleje od 6 a ja przy nim. Testy nie zrobiłam bo maz nie miał czasu kupic. Dzis moze zrobie. zycze miłego dzionka.

Mama Maksa na ursynowie jestesmy raz w tygodniu mam tesiowa przy stacji Imielin
KUrde jakbym koło ciebie mieszkała juz dawno bym ci ten test podrzuciła:-p:-p:-p ale cos mi sie wydaje ze w listopadzie bedziemy czekać na Antosia Juniorka/e:rofl2:
Dzien doberek:-):-):-) u nas zreszta chyba jak u was wszystkich zima...ale mam to juz w du.pie:tak:i humorek mi dopisuje:tak::-)
na dzis planow brak, jedyne co musze zrobic to pojsc na zakupy, bo jutro u zosi w przedszkolu sa jej urodzinki i trza cos kupic:sorry2:

Moli u nas nawet swiatla w lodowce nie ma:-):-) Dwa lata temu zaroweczka przeszla, prosilam jackowatego zeby wymienil ale on tylko stwierdzil ze bedziemy na pradzie oszczedzac:-D

Ide na sniadanko i kawusie, narazie babencje
Magda gdybym ja miała liczyc na mojego M w pracach do mowych to bym nic nie miała zrobione:-p wiertare opanowałam malowanie tapetowanie skrecanie mebli i wiele i nych pierdół :-D:-D:-D
kate miły dzień
Dorotko udanej imprezy

ja jestem wściekla od rana na M. Wieczorem prosiłam go by puścił butelke i laktator, wstałam rano o 5 bo cyce mnie bolały, ściągnełam mleczko na kaszke wieczorem, wrócilam do sypialni, a ten do mnie zebym pósciła butelki bo nie włączył mikroweli wczoraj, to po h.. je tam wsadzał, moje mleko poszło do zlewu, ja się poryczałam i jeszcze moja stara sie w.. , mam dość, pije teraz herbatke na laktacje, ale i tak wiem ze nie uda mi sie sciąśgnoc w dzień
kurde faktycznie przegiął Ja jestem zdaniem chcesz liczyc na kogoś licz na siebie juz nie raz sie o tym przekonałam:tak:
\


A ja zapomniałam Wam się pochwalić.
Wczoraj jak wróciłam ze spaceru to poszłam jeszcze do ogródka pospacerować troszkę.
No i patrzę na rabatkę a tam zakwitły moje żonkilki - aż mi się gębusia uśmiała.
Taką radość miałam - bo poczułam wiosnę a tu wieczorkiem zonk i śnieg.
Boje się, że zmarzną.
Wsadziłam je w zeszłym roku i nie zakwitły.
A teraz ślicznie urosły ... dopatrzyłam się też wychodzących hiacyntów.
:-D:-D:-D tak się cieszę.

Dzwoniła do mnie koleżanka czy nie wybrałabym się do niej.
Mieszka dwa domy dalej więc daleko nie jest.
Chyba pójdziemy.
Ale wiosna zawiało. Mi sie marzy taki ogródek przed blokiem ale maja robic zagospodarowanie wiec i tak zniszcza:sorry2:
MADZIU idz idz do kolezanki Poklachaj sobie troszke :-)
PATI oj faceci serio nie mysla :-(

My mamy dylemat czy jechac w wozku z niunia i wracac z urodzin o 21 autobusem Czy wracac ze znajomymi ale musielibysmy jechac bez wozka bo nie zmiescimy go u nich :-(
Na nosidelko jest dzis chyba za zimno bo zima u mnie pelna geba a z drugiej fajnie byloby wracac samochodem a nie autobusem No ale jak sie ma dziecko i z dzieckiem idzie sie na impre to trza sie z tym liczyc
Ja bym G wysłała z wózkiem autobusem a sama z Oli autkiem:-p
Własnie zrobiłam sobie test na onecie i wyszło mi ze mam cieżką depresje:rofl2:

Pati widze, ze dba o dłonie...ja tylko czasem kremu uzywam a mojej mordce przydałaby sie maseczka i peeling:baffled:

Śwetna jest ta czołowka z TVN bardzo mi się podoba.

Kołysanke też słuchamy co wieczórz ale wykonanie MINI MIni;-)

U nas nocka superowa. Matka jeszcze w koszuli siedzi i spija herbatke. Dziecko na kocyku, pies w koszyku wiec wszystko w normie;-)
nie mów o tym głośno bo ci dziecko zabiorą:-D:-D:-D:-D

Justynka depreche za drzwi i wracaj do nas!!!!!!


Dziewczyny mam pytanie do tych ktre juz nie karmia czy jak nacisniecie piers to wam wypływa mleko???????????????????????? Bo mi tak nie duzo ale klka kropli ale leci:-(

o 17 maz wylatuje do franc a ja słomiana wdowa odpoczne sobie troche brrrrrrrrrrrrrrrrrrr:-d kupie test zrobie i nie powiem mu :-d złosliwa jestem co:-d
Agamir to normalnie z tym mlekiem choc nie kazda tak ma. Moja bratowa do tej pory jak nacisnie to jej leci a karmiła tylko 3 tyg a mały ma prawie 2,5 roku:tak:

Ale sie wczoraj uś iałam z tych kawałów ale nie mogłam nic napisac jakis błąd mi wyskakiwał:crazy::crazy::crazy::crazy:
Mój mały dziś pobił rekord jak wczoraj zjadł kaszke koło 180ml na gęsto oczywiscie tak po 21 tak wstał dopiero po 8 na śniadanko:-p:-p:-p a w nocy popił tylko troszke herbatki. Teraz siedzi w chodziku i przelazł cały pokój:-D
 
AGAMIR a kiedy dzis dokladnie sie testujesz?
MARMA no pogoda w kratke raz sloneczko raz wieje straszie i snieg pada :-(
Co do nisidelka to masz racje Po to ono jest a pozatym fajnie byloby je wyprobowac :-)

Dodzwonilam sie do basenu krytego u mnie I moge przyjsc zOli wiece takie indywidualne zajecia Musze kupic pampersa specjalnego podobno jest w sklepiku ale zastanawiam sie czy w aptece nie kupie taniej I jak dzis bysmy nie szli na urodziny to dzis bysmy poszli na basen a tak pojdziemy jutro od 17,30 mozna przyjsc ALE SIE CIESZE :-)
 
Dorotka a twoja nie byłą przeziebiona??? pisałaś ze ma katar i kaszelek nie lepiej odczekac??? Ja rozumiem wiosną "prawdziwą" a nie w taka pogode:no: To tylko moje zdanie
 
No ja też bym poczekała z basenowymi sprawami.

Przestało padać ale i tak biało.
Stałam przy szybie z twarzą :eek: i nic biel, biel, bieeeeel.

Młody śpi sobie a ja herbacinę piję owocową Sagę z truskawkami.
Mniam :-p

Porobiłabym coś konkretnego, ale jak pomyślę o sprzątaniu czy układaniu w szafkach to mnie :crazy: odrzuca.
Poleżę sobie na łóżku i pomyślę o niebieskich migdałach :-D
Albo poszperam w allegro :-D
 
Magdziunia ja tez chyba dzis polatam po allegro moze wkoncu kupie jakąś bluzkę bo normalnie w szafce pusto:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ostatnio Kaka i Blondii kupowały jakieś a niechca sie pochwalic czarownice:-p:-p:-p
 
reklama
u mnie tylko krokusy jak narazie. Dowiedzialam się że to moja wina bo ogłam go obudzic i spytać czy puścił- jeju z tym już całkiem przesadził, ja mu dzisiaj dam popalic. Ja pije Hippa. JA juz poograrniałam, pranie małego się pierze więc jutro mam randke z żelazkiem

Kaka bo niewidziałaś moich rąk po naprawie ogrodzenia w sobote, suche, w odciskach i popękana skóra aż mnie piecze. Paznokcie ja tylko obcinam bo jakoś nie umiem ich malować, zresztą w pracy nie było jak, musiałam mieć zawsze krótkie, więc tak zostało.
 
Do góry