reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem ze skórą

madzik449

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2008
Postów
41
Miasto
Leszno
Mam problem ze skórą. Od miesiąca biorę tabletki anty novynette. Od tego czasu zaczęły się problemy ze skórą. Zaczęły mi wyskakiwać pryszcze. Trochę to uciążliwe, ale lekarz uprzedzał, ze tak może być, więc się specjalnie nie martwiłam. Ale od jakiegoś tygodnia mam plamę na ręce, która wygląda tak jakbym się oparzyła. Zaczęłam się tym martwić, gdy takie same plamy zaczęły mi wychodzić na czole.Czerwona plama z tak jakby przesuszona skórą w środku. Co to może być? Czy to w ogóle jest związane z tabletkami?
Czy któraś z Was miałą coś takiego?
Przed ciążą brałam inne tabletki anty i nie miałam żadnych problemów.
Proszę o radę.
 
reklama
Może zmień tabletki na te, które miałaś wcześniej?
Możliwe, że te plamy są od zmiany hormonów, poza tym przeczytaj ulotkę i zobacz, jakie mogą wystąpić skutki uboczne brania tych tabsów.
 
tabletki anty zaburzają gospodarkę hormonalną organizmu. ja radziłabym odstawić albo przynajmniej zmienić na inne skoro takie problemy wywołały. krost pozbędziesz się smarując buźkę kremem skinoren raz dziennie najlepiej na noc. najważniejsze aby nie pozostały Ci blizny po tych pryszczach...ten krem powinien pomóc.
 
Wiesz co, no faktycznie tabletki hormonalne moga platac figle ze skora, ale chyba nie az takie... moim zdaniem powinnas sobie zrobic testy skory czy nie masz przypadkiem atopii skory, bo ja wlasnie mam, i walcze z suchoscia, skora sie luszczy, ogolnie masakra. Na to mi pomagaja dermakosmetyki, nanobase i keranorm, w aptece, mozesz sprobowac sobie kupic, taki jak vichy moim zdaniem, tylko ze tanszy.
 
Wiesz co, no faktycznie tabletki hormonalne moga platac figle ze skora, ale chyba nie az takie... moim zdaniem powinnas sobie zrobic testy skory czy nie masz przypadkiem atopii skory, bo ja wlasnie mam, i walcze z suchoscia, skora sie luszczy, ogolnie masakra. Na to mi pomagaja dermakosmetyki, nanobase i keranorm, w aptece, mozesz sprobowac sobie kupic, taki jak vichy moim zdaniem, tylko ze tanszy.

Rety :szok::szok::szok: masz na koncie kilka postow i wszystkie na temat dermakosmetykow :baffled::baffled::baffled: chyba troche przeginasz :baffled::baffled::baffled: to nie miejsce na reklamy :baffled::baffled::baffled:
 
Mam problem ze skórą. Od miesiąca biorę tabletki anty novynette. Od tego czasu zaczęły się problemy ze skórą. Zaczęły mi wyskakiwać pryszcze. Trochę to uciążliwe, ale lekarz uprzedzał, ze tak może być, więc się specjalnie nie martwiłam. Ale od jakiegoś tygodnia mam plamę na ręce, która wygląda tak jakbym się oparzyła. Zaczęłam się tym martwić, gdy takie same plamy zaczęły mi wychodzić na czole.Czerwona plama z tak jakby przesuszona skórą w środku. Co to może być? Czy to w ogóle jest związane z tabletkami?
Czy któraś z Was miałą coś takiego?
Przed ciążą brałam inne tabletki anty i nie miałam żadnych problemów.
Proszę o radę.

Kurcze, moze to byc od hormonow, ale tez niekoniecznie, moim zdaniem lekarz konieczny, i dermatolog i gin. Moze zmienilas plyn do plukania, albo masz remont w mieszkaniu? bo moze to byc reakcja alergiczna po prostu . Tylko pomysl na co, oprocz tabsow. A na teraz to proponuje natluszczanie tych plam, zapytaj w aptece, jest kilka takich odzywek natluszczajcych.
 
reklama
Hmm.. też używam tych tabletek, a nie miałam takich problemów ze skórą. Owszem miałam pryszcze, ale u mnie pojawiły się po odstawieniu hormonów. A teraz znowu do nich wróciłam. A te plamy - wg mnie to jakaś większa sprawa i zamiast radzić się na forum powinnaś udać się do dermatologa specjalisty. Nie ma na co czekać bo jeszcze Ci jakieś blizny pozostają albo coś ;/ Trzymaj się i daj znać gdy dowiesz się co to takiego! ;)
 
Do góry