reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

problem ze skórą

madzik449

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2008
Postów
41
Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
Mam problem ze skórą. Od miesiąca biorę tabletki anty novynette. Od tego czasu zaczęły się problemy ze skórą. Zaczęły mi wyskakiwać pryszcze. Trochę to uciążliwe, ale lekarz uprzedzał, ze tak może być, więc się specjalnie nie martwiłam. Ale od jakiegoś tygodnia mam plamę na ręce, która wygląda tak jakbym się oparzyła. Zaczęłam się tym martwić, gdy takie same plamy zaczęły mi wychodzić na czole.Czerwona plama z tak jakby przesuszona skórą w środku. Co to może być? Czy to w ogóle jest związane z tabletkami?
Czy któraś z Was miałą coś takiego?
Przed ciążą brałam inne tabletki anty i nie miałam żadnych problemów.
Proszę o radę.
 
reklama

Sasanka18

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2008
Postów
334
Miasto
Pomorze
Rozwiązania
0
Może zmień tabletki na te, które miałaś wcześniej?
Możliwe, że te plamy są od zmiany hormonów, poza tym przeczytaj ulotkę i zobacz, jakie mogą wystąpić skutki uboczne brania tych tabsów.
 
Dołączył(a)
4 Marzec 2009
Postów
3
Rozwiązania
0
tabletki anty zaburzają gospodarkę hormonalną organizmu. ja radziłabym odstawić albo przynajmniej zmienić na inne skoro takie problemy wywołały. krost pozbędziesz się smarując buźkę kremem skinoren raz dziennie najlepiej na noc. najważniejsze aby nie pozostały Ci blizny po tych pryszczach...ten krem powinien pomóc.
 
Dołączył(a)
24 Listopad 2006
Postów
9
Rozwiązania
0
Wiesz co, no faktycznie tabletki hormonalne moga platac figle ze skora, ale chyba nie az takie... moim zdaniem powinnas sobie zrobic testy skory czy nie masz przypadkiem atopii skory, bo ja wlasnie mam, i walcze z suchoscia, skora sie luszczy, ogolnie masakra. Na to mi pomagaja dermakosmetyki, nanobase i keranorm, w aptece, mozesz sprobowac sobie kupic, taki jak vichy moim zdaniem, tylko ze tanszy.
 

sewa

mamuśka ;-)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2006
Postów
10 437
Rozwiązania
0
Wiesz co, no faktycznie tabletki hormonalne moga platac figle ze skora, ale chyba nie az takie... moim zdaniem powinnas sobie zrobic testy skory czy nie masz przypadkiem atopii skory, bo ja wlasnie mam, i walcze z suchoscia, skora sie luszczy, ogolnie masakra. Na to mi pomagaja dermakosmetyki, nanobase i keranorm, w aptece, mozesz sprobowac sobie kupic, taki jak vichy moim zdaniem, tylko ze tanszy.
Rety :szok::szok::szok: masz na koncie kilka postow i wszystkie na temat dermakosmetykow :baffled::baffled::baffled: chyba troche przeginasz :baffled::baffled::baffled: to nie miejsce na reklamy :baffled::baffled::baffled:
 

busayna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Wrzesień 2008
Postów
50
Miasto
dolnośląskie
Rozwiązania
0
Mam problem ze skórą. Od miesiąca biorę tabletki anty novynette. Od tego czasu zaczęły się problemy ze skórą. Zaczęły mi wyskakiwać pryszcze. Trochę to uciążliwe, ale lekarz uprzedzał, ze tak może być, więc się specjalnie nie martwiłam. Ale od jakiegoś tygodnia mam plamę na ręce, która wygląda tak jakbym się oparzyła. Zaczęłam się tym martwić, gdy takie same plamy zaczęły mi wychodzić na czole.Czerwona plama z tak jakby przesuszona skórą w środku. Co to może być? Czy to w ogóle jest związane z tabletkami?
Czy któraś z Was miałą coś takiego?
Przed ciążą brałam inne tabletki anty i nie miałam żadnych problemów.
Proszę o radę.
Kurcze, moze to byc od hormonow, ale tez niekoniecznie, moim zdaniem lekarz konieczny, i dermatolog i gin. Moze zmienilas plyn do plukania, albo masz remont w mieszkaniu? bo moze to byc reakcja alergiczna po prostu . Tylko pomysl na co, oprocz tabsow. A na teraz to proponuje natluszczanie tych plam, zapytaj w aptece, jest kilka takich odzywek natluszczajcych.
 
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2009
Postów
3
Rozwiązania
0
Najlepszy będzie na to krem Nanobase, do nabycia w aptece za ok.30 zł, sucha powinna się zregenerować i nawilżyć.
 
reklama
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2009
Postów
12
Rozwiązania
0
Hmm.. też używam tych tabletek, a nie miałam takich problemów ze skórą. Owszem miałam pryszcze, ale u mnie pojawiły się po odstawieniu hormonów. A teraz znowu do nich wróciłam. A te plamy - wg mnie to jakaś większa sprawa i zamiast radzić się na forum powinnaś udać się do dermatologa specjalisty. Nie ma na co czekać bo jeszcze Ci jakieś blizny pozostają albo coś ;/ Trzymaj się i daj znać gdy dowiesz się co to takiego! ;)
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry