reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Odchudzamy się

Od wczoraj jestem na diecie i jak na razie w ogole nie jestem glodna. I nie czuje ze jestem na diecie. Wieczorem mam ochote wiecej zjesc, ale to z przyzwyczajenia. '' Oczy chca'' . Zobaczymy jakie beda efekty odchudzania.
Karolino i jak się masz po dwóch tygodniach stosowania diety?;-)

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale któraś z Was zamieszczała chyba kiedyś stronkę z ćwiczeniami z callanetics. Jakby coś to wrzućcie linka, bo muszę się za siebie wziąć:sorry:
 
reklama
Karolino i jak się masz po dwóch tygodniach stosowania diety?;-)

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale któraś z Was zamieszczała chyba kiedyś stronkę z ćwiczeniami z callanetics. Jakby coś to wrzućcie linka, bo muszę się za siebie wziąć:sorry:

Wolfia, powiem Ci ze zadziwiajaco dobrze. Nie mam napadow glodu, nie ciagnie mnie do slodyczy, nie czuje sie oslabiona, nie boli mnie glowa. W ogole czuje sie taka lekka, ale nie glodna. Schudlam 2 kg, czyli w takim tempie jak chcialam.
 
Agusia gratulacje wielkie. Ty na pewno dasz rade. Chcialabym miec taka silna jak Ty wole. Twoje wyniki w odchudzaniu sa imponujace :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
karolina i agusia trzymam za Was kciuki :tak:
Ja na moją dietkę namówiłam koleżankę z pracy, schudła tyle samo co ja czyli 5,5kg i jest tak zadowolona z diety, że już się nie może doczekać kiedy znowu będzie ja mogła zastosować, bo ma jeszcze troszkę do zrzucenia.
 
Do góry