reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krem z filtrem

Dołączył(a)
10 Kwiecień 2009
Postów
10
Miasto
Warszawa
Czy w taką pogodę jak dzisiaj powinno się stosować krem z filtrem ? Na wszelki wypadek smaruję dzidzię (jeździ w godoli i staram się ją parasolką od słońca osłaniać, ale wiadomo czasem słońce na buźkę padnie). Niestety mała ma wrażliwa skórę - podejrzenie AZS - i krem z filtrem bardzo budzię podrażnia (stosuję chico) i zastanawiam się czy już jest konieczny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeszcze podobno dobry i dla takich maluszków A-derma 100ml za 50zł, ale na całe lato wystarczy. Wydaje się być łagodny, no ale co dzidzia to inna reakcja:)
A smarować trzeba nawet jak słonko nie świeci bezpośrednio na buźke. Hmmm tylko nie wiem jak w przypadku AZS co lepsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja w zeszlym roku uzywałam La Roche Posay z filtrem 40 :tak:Bylam bardzo zadowolona:-)
W tym tez kupie to samo lub Vichy:tak::tak::tak:
 
Ja w zeszlym roku uzywałam La Roche Posay z filtrem 40 :tak:Bylam bardzo zadowolona:-)
W tym tez kupie to samo lub Vichy:tak::tak::tak:

La Roche jest dla dzieic od 6 miesica życia.
Vichy, Iwostin-polski odpowiednik Vichy o połowę tańszy sa od 6 miesiaca życia nawet od roku niektóre więc trzeba uważnie czytać.Svr także od 6 miesiaca.
Chicco i Mustella mają od urodzenia i Nivea-ale jest okropny do smarowania
Radze uważać na te co barwią skóre na kolorowo-bardzo alergenne nawet 3, 4 latkowie mają uczulenie a jest powyzej roku
 
Ostatnia edycja:
z tego co pamiętam z innego wątku to Kiniak ma młodszą Dzidzie (córe??) od mojej. Dlatego A-Derma byłaby oki, bo to jest dla bąków poniżej 6-stego miecha:)
 
La Roche jest dla dzieic od 6 miesica życia.
Vichy, Iwostin-polski odpowiednik Vichy o połowę tańszy sa od 6 miesiaca życia nawet od roku niektóre więc trzeba uważnie czytać.Svr także od 6 miesiaca.
Ja wiem ,ale moje koncza w maju dwa latka:tak::tak::tak:
Dla takich maluszkow to dobry moze byc Bubchen
Dwa lata temu buzki dziewczynkom smarowałam nivea z filtrem 30 i był bardzo dobry:tak::tak::tak:
 
reklama
moje dziecko już starsze co prawda, ale smarowałam mu buźkę Antheliosem dla dzieci z La roche posay, z filtrem SPF 50 - nic go nie podrażniało.
 
reklama
Do góry