reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych Maluszkow

madzik mój na buzi co jakis czas ma takie pryszcze doslownie,ropne krostko raz na jednym policzku raz na drugim,lekarz niczym mi nie kazał smarować,kazał zrezygnować z płynu do płukania i kazał myć buzie przegotowana wodą- tylko.
Robie to od dwóch miesięcy i nie widzę,żadnej poprawy:wściekła/y:
Teraz zrobił mu sie taki plac drobniutkich czerwonych krosteczek przy uchu i nie wiem co to jest:no:
 
reklama
Mam problem z butelką. Adrianek nie chce pić mleka z butelki. Wczoraj i dziś był u babci cały dzień, ja w szkole, tylko na noc go zabrałam. Przez cały dzień wypił jakieś 20ml mleka. Butelką się bawi, gryzie smoczek a jak się ją przechyli to w krzyk. I tak go mama karmiła a to zupkę, a to budyń, jabłuszko no i się Mały nie zamożył. Ale problem jest. Zmieniłam oststnio mleko z Bebilon1 na Bebilon2. Czyżby mu to mleko nie pasowało? dotychczas nie było z nim takiego problemu...
 
Mały zwyczajnie woli cyca. Zmieniłam mu smoczek na bardziej cycokształtny ale nic z tego. I .co teraz? dla niego butelka to zabawka. dziś na spacerze pił wodę z zakrętki od butelki...
 
Agnieszka1986 może spróbuj z kubkiem niekapkiem. Ja myślę że nie powinnaś się martwić że nie chce pić z butelki, bo czytałam w kilku miejscach że duzo lepiej nauczyć picia z kubeczka czy ze szklanki od razu.
A jak Twój maluch pije z zakrętki to może spróbuj go pouczyć ze zwykłego kubeczka i będziesz miała problem z głowy.
 
Witam
mam pytanie jak zahamować laktacje ? chciałabym za jakiś czas przestać karmić zupełnie tylko nie wiem jak to zrobić, jeśli znacie jakieś sposoby (naturalne lub farmakologiczne) proszę o pomoc
Pozdrawiam
 
Wydaje mi sie ze trzeba rzadziej karmic malucha, albo odciagac wtedy kiedy czujesz jak piersi sa pelne, ale sa tez jakis proszki na wstrzymanie laktacji, a czemu chcesz przestac karmic??
 
reklama
Z tego co wiem Carol_ka to są skuteczne środki farmakologiczne które może przepisać ginekolog, ale też tak jak MADZIK mówi ... mniej karmić malucha i pokarm będzie zanikał, ale cóż ja się wypowiadam skoro od dawna nie karmię ;)
Właśnie zauważyłam!!!! brałaś ślub tego samego dnia co ja i tego samego roku a Twój synek urodził się dwa dni później od mojego :) ale fajnie :)
 
Do góry