reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Tak mi sie humor poprawił że aż sobie suwaczek wstawiłam..laski powiedzcie mi tylko jedna rzecz..Jeżeli @ dostałam z takim opóźnieniem to owulacja będzie wg tej @ która teraz mam czy wg terminu który miałby być gdyby przyszła o czasie?
 
Tak mi sie humor poprawił że aż sobie suwaczek wstawiłam..laski powiedzcie mi tylko jedna rzecz..Jeżeli @ dostałam z takim opóźnieniem to owulacja będzie wg tej @ która teraz mam czy wg terminu który miałby być gdyby przyszła o czasie?

owulacja powinna być według tego cyklu który masz teraz - ale miałaś pogmatane więc nie wiadomo jak się zachowają teraz hormony:sorry2:
 
aaa..no to bosko..no nic..życie..

chyba niedługo będę musiała w łózku wylądować bo juz moj Adaś się ze mnie smieje ze rechoczę sie do monitora i mowi: Moze ksiezniczka juz sie polozy spac?
 
reklama
Ja tam odpuszczam sobie pilnowanie dni płodnych, temperaturki i tak dalej. Nakręcałam się w poprzednim cyklu i wyszło jak wyszło. Teraz zostawie wszystko losowi. Przy poprzedniej ciąży nawet nie mysleliśmy o dziecku i sie udalo..Hihih a najciekawsze ze nawet wiem kiedy..Na urlopie, na totalnym luzie...Słonce, woda i %-ty...
 
Do góry