reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja przed kompem spedze dzisiejszy wieczor bo maz bedzie ogladal jakis mega wazny ;) mecz pilki noznej :)
Macio juz spi, wiec mamy troszke spokoju, potrafi mnie wymeczyc przez caly dzien...
 
reklama
A ja przed kompem spedze dzisiejszy wieczor bo maz bedzie ogladal jakis mega wazny ;) mecz pilki noznej :)
Macio juz spi, wiec mamy troszke spokoju, potrafi mnie wymeczyc przez caly dzien...



a mój Dominiś nie spał dziś na dniu a i tak nie widać że chce co też M go wziął włąśnie na podwórko pobawią się troche:tak:słoneczko jest to niech idą:tak:
 
a mój Dominiś nie spał dziś na dniu a i tak nie widać że chce co też M go wziął włąśnie na podwórko pobawią się troche:tak:słoneczko jest to niech idą:tak:

Moj maly to byl juz nieprzytomny, a tak psocic zaczal, ze szok, a ma tak zawsze wtedy gdy jest bardzo zmeczony. 10 minut i zasnal.
 
Niech sie wyszaleje na maksa może fajnie będzie spać;-)ps.ja czekam na YouCaneDance (nie wiem czy dobrze napisałam zawsze coś mieszam:-p)
 
Witajcie wieczorową porą :-)

Ojoj jak jeden dzień nie zajrzę i Was nie poczytam, to potem ciężko..:-D i później zapominam do każdej z Was odpisywać :sorry:

Gosia jak to 4ty miesiąc, przecież zaczęłyśmy 17 tydzień, w 13tym tygodniu zaczynałyśmy II trymestr czyli 4 miesiąc, a już minął 13,14,15,16ty tydzień więc kolejne 4 więc teraz zaczynamy kolejny miesiąc - własnie 5ty :-D

Kicia ogromne gratulacje! Spokojnej, zdrowej i szczęśliwej ciąży oraz pomyślnego rozwiązania!

trzymaj się kochana, bardzo się cieszę :-):tak:

Paula miejmy nadzieję że leki pomogły i już wkrótce będziesz miała z głowy tę chorobę ;-) trzymam kciuka za pozytywne wyniki

Patrysia fajnie że możesz zarówno odpoczywać i tutaj pisać :-)
Agniesia tempkę trzeba mierzyć zawsze o tej samej porze plus/minus pół godziny, przed wstaniem z łóżka, inaczej wyniki nie są miarodajne. Oby się udała fasolka w tym cyklu!
Beti fajny filmik :-):tak:
Anufifi pozdrawiam i ściskam mocno!
Kiki sama się zastanawiam nad płcią, mam przeczucie na chłopca i wszyscy mi mówią że ładnie wyglądam, ale Ty też ładnie wyglądasz a masz dziewczynkę, więc zobaczymy :-D
Anetrix witaj w naszym gronie :-) ale piszesz dłuuuugie posty! :-D:szok:
Margaritta Buziaki! :-)

Nie wiem, mam nadzieję że nikogo nie pominęłam :) U nas dzisiaj rano było gorąco, a jadac na uczelnię wzięłam w rękę jeszcze kurtkę, ale po południu już cieszyłm się że ją mam :-) Jak się rozpadało i ochłodziło! A ja dzisiaj na egzaminie 5 zarobiłam :tak::-) I jak mnie mój ulubiony wykładowca, Pan Dr, komplementował że tak pięknie wyglądam, że bije ode mnie taka energia, że bardzo ładnie mi w ciąży ( powiedziałam mu o ciązy bo od razu chciałam ustalić sposób zaliczenia tego przedmiotu w kolejnym semestrze, w związku z moją wyjątkową sytuacją :) Normalnie uwielbiam tego człowieka, zaczął mi opowiadac że jego syn też urodził się w listopadzie, trochę duszno się w pokoju zrobiło więc poleciał okna otwierać, żebym się dobrze czuła, heh :)
Po południu zaliczyłam jeszcze bibliotekę, zrobiłam lasagne na obiad i teraz mam chwilę czasu, ale jeszcze muszę kilka artykułów przeczytać. A jutro od rana ostro siadam do pisania pracy, więc niestety nie zajrzę tutaj, bo jak zajrzę to zaraz sie zaczytam i dużo czasu zleci :-D:szok: Chyba że samym wieczorkiem przed pójściem spać :)

Pozdrowionka, trzymajcie się ciepło!
 
przyjemnego ogladania:tak:
Ja katem oka tez bede zerkac a na pewno sluchac, ale nie przepadam za takimi rozrywkami :-D
Dziękuję, przełączyłam już na You can dance:-D

Niech sie wyszaleje na maksa może fajnie będzie spać;-)ps.ja czekam na YouCaneDance (nie wiem czy dobrze napisałam zawsze coś mieszam:-p)
Też oglądam:tak::-Dkit z meczem to już ostatnie odcinki you can dance:-)


Agniesia tempkę trzeba mierzyć zawsze o tej samej porze plus/minus pół godziny, przed wstaniem z łóżka, inaczej wyniki nie są miarodajne. Oby się udała fasolka w tym cyklu!

Pozdrowionka, trzymajcie się ciepło!
Jutro zmierze tempkę ale nie sądzę by podskoczyła..;-)
najwyżej w czerwcu będzie frajda ze staranek:-p:-D

Uciekam juz spac, dobranoc i do jutra!!:-)
 
reklama
Witam :-)

dobrze że dziś juz czwartek :tak: jeszcze tylko jutro!!! a w sobote wybieramy się do Częstochowy
new_splash.gif
o ile pogoda będzie w miare...
 
Do góry