reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam się i ja w końcu :cool2:
nadrabiam tylko każdego dna to co napisałysci ale jakoś nie mam weny do pisania:zawstydzona/y:
musze sie zmobilizować i zacząć pisać tak jak kiedyś :tak: obiecuję że się poprawię :-p
Donkat super że pobyt się udał, a zdjęcia były boskie :tak:
Agulka fajnie że w końcu lekarze podejmą jakieś konkretne leczenie, bo kurcze szkoda Adasia żeby go tak te choróbska męczyły:-(
 
Przepraszam że nie napisze do wszystkich ale potaram się być na bieżąco teraz :tak: ale dzisiaj burza u nas była, maskara, jak ja nie cierpie burzy.... bo się boję strasznie:zawstydzona/y::-(
 
Witam sie i ja. Znowu calusienki wieczor spedzilam na ogladaniu wozkow podwojnych. Zla jestem, bo mialam mezowi pomoc przy zleconku, kolejny wieczor w plecy. Ale to tez wazne, prawda :-) Oto nowy faworyt:

CHICCO Wozek Dla Blizniat Twin Clik Clak +Gratis (672663541) - Aukcje internetowe Allegro


Agulka - masz moze rodzine w gorach, albo Dolny Slask - najlepiej okolice Iwonicza albo Rabki? Zeby moze byla szansa na wyjazd z dziecmi na 3 tygodnie, zeby zmienic im klimat. Bo jak dzieciaszki maja czeste infekcje drog oddechowych to zalecana jest 3.tygodniowa zmiana klimatu.
 
reklama
Carioca wózek świetny, tylko że ta dzidzia która siedzi z tyłu nic nie widzi i ciągle się wychyla, to tak powiem z doświadczenia bo mam koleżankę z takim wózkiem i bliźniakami, ale nie wiem, jeśli dla Ciebie to nie będzie problem to jak najbardziej polecam:tak:
 
Do góry