reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Moli to fajnie, że wyruszacie na urlopik.
U nas jeszcze 19 dni i też ruszamy :tak::tak::tak:
Ale na razie czekają sprawy bardziej przyziemne - robimy z mężem ogrodzenie.
Dużo pracy przy tym jest.

Aguś oj wierzę, że chciałabyś być przy siostrze i jej pomóc.
Wspieraj ją rozmawiając choćby przez telefon.
A jak będzie możliwość to przyjedziesz do niej.

Życzę aby ten babyblues szybciutko przeszedł jej.

A my dziś z okazji niedzieli wybraliśmy się na pływalnię - właściwie to obiekt z wodami termalnymi.
Oj było fajnie - młodemu się podobało, tylko sporo ludzi było i przy wejściu czekaliśmy troszkę, ale później już się rozluźniło.

Wrzuce fotki na odp wątekczek - tylko nie patrzcie na fipopotama czyli mnie :-p;-)
 
reklama
Padam... Dziś dopiero po całym tygodniu "pozbyłam się" gości i mam dość. Była u nas rodzinka M. - 4 dorosłych i 4 dzieci, więc nie muszę opisywać, jakie to męczące.

U nas ok wszystko, Marika skończyła wczoraj 8 m-cy, jest zdrowa i usiedzieć w miejscu nie może.

Pozdrawiamy!
 
Witam sie po dłuzszej przerwie. Prawie 2 tygodnie spędziliśmy u rodziców. Zmarła Babcia mojego K z którą byliśmy bardzo zżyci...w środe był pogrzeb a wczoraj byliśmy na weselu chrzesniaka mojego Taty. co za ironia. pozniej moze troszke poczytam bo mam kupe prania. pozdrawiam.
 
witam i ja, dzien super tylko młody wczesnie go zaczął, już o 7, zabawa w domu, drzemka, dwór,stajnia i prawie sama skosiłam zielonke- kobiety na traktory:), rower, spacer do lasu, obiad u teściów, park krasnala i spacer nad odrą i po porcie- teraz dopiero skończyłam prasować. Uff
W parku krasnala młodemu spodobało si e wchodzenie po takich skosach na zabawkach i stanie i przemieszczanie się przy drabinkach i domkach.
 
Dziewczyny jutro o 11 obrona ( promotor w ostatnim momencie zmienił godzinę , dobrze że maile otworzyłam ) TRZYMAĆ KCIUKI!!!!!!!!

ale się denerwuje .....................
 
A u nas goście (moja sis z M ) już wyjechali. Za tydz termin porodu mają:-)
Pomagałam robic zkupki dla niemowlaka kosmetyki i takie tam, i aż przypomniało mi się że jeszcze niedawno kupowalam wyprawkę dla Bartusia:tak:
U nas upały mam nadzieję że za 2 tyg jak pojedziemy na Mazury też będzie pogoda.

Marma kciuki zaciśnięte:tak:
 
Hejka!!
Marma - trzymamy kciuki!!!!!!
U nas weekend udany, w Bielsku bylismy ze znajomymi u znajomych, fajnie bylo...w sobote po Bielsku sie pokrecilismy, a wczoraj w Browrze w Żywcu bylismy - super sprawa!! Polecam!! W Tyskim byłam rok temu i też jets ekstra!! Szymek o dziwo nic się nie bał, choć sporo ludzi było, bardzo głośno i ogólnie spore zamieszanie... Fajnie:-)
A za tydzień do Rowów już jedziemy :-) z soboty na niedzielę...
Miłego dnia!!
 
reklama
Dziewczyny jutro o 11 obrona ( promotor w ostatnim momencie zmienił godzinę , dobrze że maile otworzyłam ) TRZYMAĆ KCIUKI!!!!!!!!

ale się denerwuje .....................

Zaciśnięte!


U nas weekend udany. Sobota cała w ogródku, kapiele w baseniku i takie tam.
Wczoraj na dużym basenie i spacerki....
Po prostu weekend.
A dzisiaj wstałam z dołem :-(
 
Do góry