reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek 2010 :)

Blueberry ja też mam nerwicę, pewnie dlatego tak się wszystkim przejmuję, cieszę się bardzo że dobrze się czujesz, pewnie Ci łatwiej bo to Twoja druga ciąża i chyba jednak inne podejście.
Trzymam kciuki za nas wszystkie. Aha poza tym miałam zapytać, czy któraś z Was ma lub miała jakieś infekcje górnych dróg oddechowych w ciąży, ja 3 tydz męczę się z bólem gardła i kaszlem, mam drugi tydz zwolnienia lekarskiego, lekarka stwierdziła żebym właczyła do ohydnego czosnku i cebuli bioparox bo gardło ciągle czerwone, jutro wizyta u ginekologa nie wiem czy nie poczekać na jego opinie jeszcze? ciekawe jak z tym bioparoxem wolałabym go nie brać, kurcze ale może lepiej wziąć niż nabawić się czegos gorszego. Wiecie zaplanowałam sobie ciaże na czerwiec udało się za 1 razem czerwiec z tego powodu że nie będe chora, no bo jak latem, a tu proszę. :)
 
reklama
Hej Magda 18.Skad jestes z Podkarpacia bo ja pochodze z Sanoka ale mieszkam teraz w Chicago.Pozdrawiam
 
Witam wszystkie przyszłe mamy:-)
Chciałabym również dołączyć do waszego grona, choć jeszcze sama w to nie wierzę że jestem w ciąży. To moja pierwsza ciąża więc nie ukrywam że szukam wsparcia;-):-) sama też postaram się pomóc jeżeli będę potrafiła.
Termin mam na 11 marca wg OM, USG dopiero przede mną...

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim spokojnych 9-miesięcy.
 
Witam wszystkie przyszłe mamy:-)
Chciałabym również dołączyć do waszego grona, choć jeszcze sama w to nie wierzę że jestem w ciąży. To moja pierwsza ciąża więc nie ukrywam że szukam wsparcia;-):-) sama też postaram się pomóc jeżeli będę potrafiła.
Termin mam na 11 marca wg OM, USG dopiero przede mną...

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim spokojnych 9-miesięcy.

witamy w naszym gronie

z nami dasz radę:-D:-D:-D:-D
 
Myślę że po dwóch pozytywnych testach też mogę być dopisana do listy:-)
Termin ok. 24 marzec

No to super Moniat - gratulujemy! Ja mam na 23 marca ;-)

Witam wszystkie przyszłe mamy:-)
Chciałabym również dołączyć do waszego grona, choć jeszcze sama w to nie wierzę że jestem w ciąży. To moja pierwsza ciąża więc nie ukrywam że szukam wsparcia;-):-) sama też postaram się pomóc jeżeli będę potrafiła.
Termin mam na 11 marca wg OM, USG dopiero przede mną...

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim spokojnych 9-miesięcy.

Yenefer, moja tez pierwsza :-D damy rade ;-)
 
Witam :) chciałabym sie wpisac na liste marcówek, mój termin to tak (z tego co wyliczyłam sama) miedzy 23 a 25 marca. Mam nadzieje ze nic zlego sie juz nie wydarzy i za 8 miesięcy bede szczęśliwą mamą.
 
reklama
dziewczyny jak nie ma was jeszcze na liście napiszcie na PW do bluberry imię miasto termin, bo nas tyle tu przybyło, że szok:)))
 
Do góry