reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek 2010 :)

reklama
Super;) mam nadzieję, ze wszystko pójdzie dobrze i moja Kruszynka pojawi się w marcu, już nie ważne, którego dnia... byle tylko była;-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy i te, które juz nimi są.Po wielu staraniach, mam naszieję jak wszystko dobrze pójdzie będę marcową mamą!!!!:-D Proszę o dopisanie mnie na listę. POzdrawiam szczęśliwa Magda z Sosnowca;-)
 
według moich obliczeń (z kalkulatora w necie) wychodzi 10.03.2009 :), ale pewnie po wizycie u lekarki termin się troszke zmieni, ale na pewno marzec
 
Witam, wlasnie zrobilam test na 4 dni przed @ i mam dwie kreski!
Termin 23 marca :-)
Pozdrawiam Was serdecznie!

ps. udalo sie za pierwszym razem :)
 
Cześć dziewczyny:)
To ja też sie dopisze. U lekarza jeszcze nie byłam, ale kalkulator pokazuje termin 20 marca:)
Mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku i u Was i u mnie:)
Pozdrawiam.
 
reklama
witam,

po piątkowej wizycie u ginekologa termin zmienił się na 6 marca. uzupełniam wiadomość na mój temat - pochodzę z Kielc:-)
 
Do góry