reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam Spacerek super a ja ide dzis do apteki po test owulacyjny bo jestem tak nie regularna że masakra zobaczymy co mi pokaże, a po za tym ide Zbyniowi kupić dziś chomiczka ale jest szczęśliwy:-):-):-):-):-):-):-)


Oj... biedy chomiczek... :baffled: Wybacz.... Ale ja jestem zdania, ze dzieci zameczaja zwierzatka, synek na pewno bedzie go bral na raczki, tarmosil... szkoda mi...
:szok::-:)-(
 
reklama
mam ten sam problem. Prosiłam się wiadomo kogo od lutego żeby zrobił badanie krwi bo ja mam rh-, a on się boi pobrania krwi.... Stwierdził ostatnio że nie jest to konieczne - może wyczytał na BB - to jego ulubiona lektura;-) , a ja w tym tygodniu miałam kolejne badania krwi i pielęgniarka powiedziała że grupa ojca jest BARDZO POTRZEBNA, a mi ręcę opadają... ostatnio jak gadałam z nim powiedział ze zrobi, ale zawsze tak mówi a później nie robi...
Jego to nie rusza że to ważne dla dziecka....

to sobie pogadałam:-)
kurczaczek ja nie rozumiem jak mozna tak postepować przecież nie robi tego dla cioebie tylko dla swojego dziecka powtarzam to dla dziecka ma zrobić a jak jest takim nie odpowiedzialnym idiotą to nie powinien wogóle nikomu zyci paprac !!!!! to jest moje zdanie
 
kurczaczek ja nie rozumiem jak mozna tak postepować przecież nie robi tego dla cioebie tylko dla swojego dziecka powtarzam to dla dziecka ma zrobić a jak jest takim nie odpowiedzialnym idiotą to nie powinien wogóle nikomu zyci paprac !!!!! to jest moje zdanie

Faceci sa jak duze dzieci - niestety to okreslenie sie sprawdza. Sa nieodpowiedzialni i egoistyczni. Nic tego nie zmieni. Chyba dlatego nam kobietom jest z nimi ciezko, bo my staramy sie robic wszystko porzadnie, znamy wage ODPOWIEDZIALNOSCI, wiemy, ze nie mozna sobie pozwolic na totalna beztroske... Czasem chcialabym byc facetem i miec to wszystko gleboko w d, chlac alkohol, balowac i niczym sie nie przejmowac
:wściekła/y:
 
kurczaczek ja nie rozumiem jak mozna tak postepować przecież nie robi tego dla cioebie tylko dla swojego dziecka powtarzam to dla dziecka ma zrobić a jak jest takim nie odpowiedzialnym idiotą to nie powinien wogóle nikomu zyci paprac !!!!! to jest moje zdanie

to że jest idiotą to było kilka razy omawiane:-):-):-), łącznie z tym że spaprał mi i dziecku życie i ma to głęboko w dupie
 

Faceci sa jak duze dzieci - niestety to okreslenie sie sprawdza. Sa nieodpowiedzialni i egoistyczni. Nic tego nie zmieni. Chyba dlatego nam kobietom jest z nimi ciezko, bo my staramy sie robic wszystko porzadnie, znamy wage ODPOWIEDZIALNOSCI, wiemy, ze nie mozna sobie pozwolic na totalna beztroske... Czasem chcialabym byc facetem i miec to wszystko gleboko w d, chlac alkohol, balowac i niczym sie nie przejmowac
:wściekła/y:
o i to jest to byc facetem i sie nieczym nie przejmować /.. to jest życie
:rofl2: no właśnie nie będe mówić bo jeszcze sie ktoś zgorszy :szok::szok::-D:-D:szok::-D
opowiadaj kochana moze coś wykorzystam ;-):-D:-D
 


Oj... biedy chomiczek... :baffled: Wybacz.... Ale ja jestem zdania, ze dzieci zameczaja zwierzatka, synek na pewno bedzie go bral na raczki, tarmosil... szkoda mi...
:szok::-:)-(
no może i inne dzieci i owszem ale mój to za żadne skarby by go na ręce nie wzioł bo się boi a kupuje go żeby sie uczył obowiązku no przeciesrz bedzie go karmił i takie tam
 
:rofl2: no właśnie nie będe mówić bo jeszcze sie ktoś zgorszy :szok::szok::-D:-D:szok::-D

Mow, mow, my tu na forum lubimy takie sprosne historie :-D Potem kazda trenuje swojego M w zaciszu sypialni (albo i nie sypialni - to juz zalezy gdzie sie u Was akcja rozgrywala :szok::-D:-D:-D)

to że jest idiotą to było kilka razy omawiane:-):-):-), łącznie z tym że spaprał mi i dziecku życie i ma to głęboko w dupie

A moze zbierzemy podpisy i pojdziemy do sejmu z propozycja ustawy, na mocy ktorej zona bedzie mogla mezowi obciac jajka jesli bedzie nieodpowiedzialnym idiota?
:-D
 
reklama

Faceci sa jak duze dzieci - niestety to okreslenie sie sprawdza. Sa nieodpowiedzialni i egoistyczni. Nic tego nie zmieni. Chyba dlatego nam kobietom jest z nimi ciezko, bo my staramy sie robic wszystko porzadnie, znamy wage ODPOWIEDZIALNOSCI, wiemy, ze nie mozna sobie pozwolic na totalna beztroske... Czasem chcialabym byc facetem i miec to wszystko gleboko w d, chlac alkohol, balowac i niczym sie nie przejmowac
:wściekła/y:

są też bardzo odpowiedzialni faceci.
 
Do góry