reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo krepujacy problem :( - kłucia :(

jestesaniolkiem

Nikodemowa mama '10
Dołączył(a)
26 Sierpień 2009
Postów
2 054
Miasto
Poznań / Piątkowo
trudno mi o tym mówić tutaj - jeszcze trudniej powiedzieć mojemu gin :(....
odkąd jestem w ciąży mam okropne klucia w...... odbycie.
naprawdę bolesne..... nie wiem od czego to....
czy to tylko od wzdęć czy czegoś innego??
mogą na to wpływać hormony??
boje się bo moja mama będzie miała wycinane hemoroidy laserowo, a wiem jak ona cierpiała z ich powodu :(...
CZY WY TEZ TAK MACIE??
 
reklama
mam to samo!!! dokładnie w samym środku...kilka razy dziennie...gin powiedziała mi,że tak ma być i już.dlatego staram się o tym nie myśleć.irytuje mnie tylko to,że ciągle coś czuję,ciągle coś pobolewa.a podobno niektóre dziewczyny nawet nie czują,że są w ciąży...:-)
 
mam to samo!!! dokładnie w samym środku...kilka razy dziennie...gin powiedziała mi,że tak ma być i już.dlatego staram się o tym nie myśleć.irytuje mnie tylko to,że ciągle coś czuję,ciągle coś pobolewa.a podobno niektóre dziewczyny nawet nie czują,że są w ciąży...:-)
jest to tak malo przyjemne ;/.... ide ulica i musze przystanac bo czuje jakby mi ktos szpile w d.... wkladac :(...
 
Cześć dziewczyny.Ja też tak miałam w ciąży i jest to ponoć normalne.Chociaż często bardzo nieprzyjemne
 
Pewnie. Ja miałam najwięcej problemów żywieniowo-wypróżnieniowych własnie w pierwszym trymestrze, do momentu, kiedy nie unormowało mi się wszystko w czwartym miesiącu...

A hemoroidy to niestety rzecz bardzo powszechna. I bez przesady z tym wstydem... W aptece jest mnóstwo czopków pomagających w tym temacie, ale wiadomo, w ciąży nie można wszystkiego... Najlepiej zapytać ginekologa przy najbliższej okazji o coś, co może pomóc. Dieta bogata w błonnik, dużo płynów - to sporo daje, ale nie zawsze zwalcza problem. A jak zaczynają się krwawienia, to naprawdę robi się niemiło... :no:
 
reklama
Coz... tez mialam cos takiego w 1 i 2 gim trymestrze ciazy.
Niewiem gdzie i niewiem kto ale ktos mi powiedzial, ze to normalne... a raczej spotkalam sie z opinia, ze to nie hemeroidy tylko rozciagajaca sie macica, to jest wlasnie takie klucie... a ze promieniuje ono w rozne strony, mozna odniesc wrazenie, ze to w odbycie... wkoncu te okolice dzieli tylko cienka blona.
 
Do góry