reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
strasznie mi przykro ...przyznam ze juz po postanicj cyklach wczoraj nawet nie próbowałam sie cieszyc i czułam ze sie nie uda ...pojechałam kupic różaniec Filipkowi do Sanktuarium Bożego Miłosiedzia ...wstapoiłam pod obraz klęczłam i wyłam , łzy lały sie ze nie mogłam sobie poradzic z wycieraniem ....tak strasznie sie bałam i czułam ze znów nic z tego i najbardziej bolała mnie ta bezradnosć ...błagałam zeby mi pomógł ...widac nie zasługuje na to szczęscie , tak musi byc ....
 
anufifi bardzo mi przykro. myślałam że Ci się teraz uda. Smutno i nam jest.... 3maj się, tule.

A my już po zakupach.
Kupiłam synkowi w koncu kurtke na zime:)
i jeszcze czape szal rekawiczki z bierdonkami bo chciał takie he:)

Teraz biore sie powoli za obiad
dziś mielone z buraczkami mam:)
odkurzę mieszkanie i wracam do was :tak:
 
Aniu tak bardzo mi przykro:-(

ja wlasnie wrocilam z ktg...juz sie skurcze pojawiala i od wtorku mam wolna reke ay rodzic...w sorde jak cos mam miec kontrolna wizyte u gina...ale pani polozna powiedziala ze mam bardzo maly brzuszek i ze maly nie bedzie wazyl wiecej niz 3kg z malym hakiem...i ze bardzo dziwnie jest ulozony(jak lezalam na plecach)gdziwnie sie wypina i napina brzuch..ogolnie wyszlam przez to troche zdolowana:-(paciorkowce robilam 10dni temu i jeszcze wyniku nie ma a mial byc we wtorek wiec pewnie cos wychodowali skoro wyniku jeszcze nie ma:-(

Pieluszki kolorowe mi przyszly i sa sliczne:-)
 
Aniu tak bardzo mi przykro:-(

ja wlasnie wrocilam z ktg...juz sie skurcze pojawiala i od wtorku mam wolna reke ay rodzic...w sorde jak cos mam miec kontrolna wizyte u gina...ale pani polozna powiedziala ze mam bardzo maly brzuszek i ze maly nie bedzie wazyl wiecej niz 3kg z malym hakiem...i ze bardzo dziwnie jest ulozony(jak lezalam na plecach)gdziwnie sie wypina i napina brzuch..ogolnie wyszlam przez to troche zdolowana:-(paciorkowce robilam 10dni temu i jeszcze wyniku nie ma a mial byc we wtorek wiec pewnie cos wychodowali skoro wyniku jeszcze nie ma:-(

Pieluszki kolorowe mi przyszly i sa sliczne:-)

Gosiu to już niedługo nam sie rozpakujesz.
A mały brzuszek wcale nie swiadczy o tym dzidziuś bedzie mały. ja tez miałam mały brzuszek, ogólnie byłam "Mała" ptzytyłam 9 kg. Nawet podczas porodu mówili ze juz dawno powinnam urodzić bo mam małe dziecko i nie mogli uwierzyć jak ją połozyli na wagę że ma ponad 3700. Nie dołuj się wszystko bedzie ok.:-)
 
Gosiu nie dołuj się, nawet jakby coś wyszło z paciorkowca, to mój gin mówił żeby się tym nie przejmować, bo dziecku podadzą antybiotyk po porodzie i wszystko będzie ok, najwazniejsze żeby miec świadomość czy się to ma czy nie..a pewnie wcale nie masz, tylko po prostu długo się czeka na wynik :tak:
skurcze już masz czyli już niedługo?? Ojej...jestem jakoś podekscytowana Twoim porodem jakby to miał być mój :) To co z tego że masz mały brzuszek, z Kacperkiem wszystko oki jest :tak::-) Buziaki
 
Gosiu, glowa do gory! Ty masz dobrze! Jeszcze nie rodzisz a masz juz skurcze na ktg, a ja jak rodzilam to ktg nie pokazywalo skurczy :/// i przez to nie chcieli mnie zostawic na porodowce, ale ja sie uparlam bo uparta baba jestem i 4godziny pozniej mialam juz rozwarcie na 8cm :)
Mowisz od wtorku mozesz rodzic-czyli od 20go tak jak chcialas :)))
 
Kiki przy chłopcach nie miałam mięsniaka , a etraz jest i rosnie w siłe

Aniu a czy wycięcie tego mięśniaka pozbawi Cię wogóle szansy na dziecko?:confused: Jeśli nie to może najpierw spróbować go usunąć lub jakoś inaczej pozbyć, bo po co masz za każdym razem przechodzić przez to samo:-( Tulam Cię mocno i będę się modliła za Ciebie! :tak:

A my już po zakupach.
Kupiłam synkowi w koncu kurtke na zime:)
i jeszcze czape szal rekawiczki z bierdonkami bo chciał takie he:)

Kinga fajnie że zakupy się udały :-) czekam na fotkę synka w nowych ciuszkach :tak:

ja wlasnie wrocilam z ktg...juz sie skurcze pojawiala i od wtorku mam wolna reke ay rodzic...w sorde jak cos mam miec kontrolna wizyte u gina...ale pani polozna powiedziala ze mam bardzo maly brzuszek i ze maly nie bedzie wazyl wiecej niz 3kg z malym hakiem...i ze bardzo dziwnie jest ulozony(jak lezalam na plecach)gdziwnie sie wypina i napina brzuch..ogolnie wyszlam przez to troche zdolowana:-(paciorkowce robilam 10dni temu i jeszcze wyniku nie ma a mial byc we wtorek wiec pewnie cos wychodowali skoro wyniku jeszcze nie ma:-(

Gosiu tzn że masz już się szykować do porodu?! :eek::-) Trzymam kciuki bardzo mocno! Obyś conajmniej do wtorku wytrzymała! :tak: A o wyniki się nie martw napewno są dobre :tak: Mój Kacperek ważył 3100 jak się urodził :happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiu to od wtorku my tu bedziemy jak na szpilkach wszystkie! jejku :happy: supcio! No i nie dołuj się bo na pewno wszystko bedzie dobrze i niedługo juz nam szczęśliwie oświadczysz że masz maleństwo przy sobie!:-) Buzka

Paula jak młody da sobie założyć do zdjęcia kurtkę pozniej to dodam fotkę ;)

U mnie obiad juz gotowy
czekam na męża teraz i po obiedzie jedziemy kupić kozaki dla mnie. oby było cos ciekawego..
 
Do góry