reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

według mojego gina jest ryzyko ze podczas zabiegu moga byc komplikacje i wtedy trzeba usunąc macice a za tym idzie menopauza dlatego on sie upiera ze nie ....ale ja własnie poczytałam co mi kiedys nasz Ptasiorek napisała o embolizacji mięsniaków w Lublinie i zamierzam sie zapisac na wizytę konsultacyjna w poniedziałek ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
według mojego gina jest ryzyko ze podczas zabiegu moga byc komplikacje i wtedy trzeba usunąc macice a za tym idzie menopauza dlatego on sie upiera ze nie ....ale ja własnie poczytałam co mi kiedys nasz Ptasiorek napisała o embolizacji mięsniaków w Lublinie i zamierzam sie zapisac na wizytę konsultacyjna w poniedziałek ...
I to jest dobre, zdrowe podejscie do sprawy:tak::-):-):-)
 
według mojego gina jest ryzyko ze podczas zabiegu moga byc komplikacje i wtedy trzeba usunąc macice a za tym idzie menopauza dlatego on sie upiera ze nie ....ale ja własnie poczytałam co mi kiedys nasz Ptasiorek napisała o embolizacji mięsniaków w Lublinie i zamierzam sie zapisac na wizytę konsultacyjna w poniedziałek ...

no i bardzo dobrze Aniu :tak: trzeba szukać pomocy gdzie tylko można :tak: zobaczysz co tam Ci powiedzą....ja wierzę że jakby udało się usunąć tego mięśniaka to zaciążysz na dobre :tak: Buziaki!

Dziewczynki ja zaraz zmykam do domku :-):-):-) i jeśli nie włączą nam prądu to nie będe miała kontaktu ze światem :no: zatem życzę Wam kochane

Miłego weekendu!!!
:tak::tak::tak:
 
Jarzębionko witaj :-) jaki śliczny mały okruszek!!! :tak::-):-) napisz jak tam sobie radzisz? jak się czujecie? Buziaczki dla Was!


Jarzębinko- chyba Cię dzis myslami sciagnęlam na to forum !!!!!

Syneczek uroczy!!!!!!!!! i jaki podobny do braciszka starszego!!!!!
Jak sie czujesz Kochana
i jak dajesz radę z dwójeczką?

Buziaki

dziękuje w imieniu synka................. a jak sobie radzimy................. otóż myślę, że całkiem nieźle, ale pewnikiem to zasługa tego, że starszy chodzi do przedszkola, i całe przedpołudnie spędzam tylko z małym:tak:, jak on spi, ja ogarne chatke, troszke poodpoczywam i jak starszy wraca, to nie jestem zmęczona ................. :tak:czasem trudno znaleźć chwilke tylko dla starszego, a staram się zawsze o 19.30-20.00 te pół godzinki poświęcać tylko dla Kacpra, a wtedy tatus zajmuje sie małym........ rozwiązujemy razem wtedy jakieś rebusy, czytamy, mamy czas tylko dla siebie :-) i ja kładę go do łóżeczka a tatuś czyta książeczke na dobranoc :tak: i myślę, że nie czuje sie wtedy taki odrzucony, choć angażuję, go tez do pomocy przy małym i chetnie pomaga :tak::-D:tak: więc przynajmniej na razie wszystko dobrze sie układa ........................:tak::-D:tak: i mam nadzieję, ze juz tak zostanie...........

czego i Wam zyczę .....czyli wszystkiego dobrego
 
dziękuje w imieniu synka................. a jak sobie radzimy................. otóż myślę, że całkiem nieźle, ale pewnikiem to zasługa tego, że starszy chodzi do przedszkola, i całe przedpołudnie spędzam tylko z małym:tak:, jak on spi, ja ogarne chatke, troszke poodpoczywam i jak starszy wraca, to nie jestem zmęczona ................. :tak:czasem trudno znaleźć chwilke tylko dla starszego, a staram się zawsze o 19.30-20.00 te pół godzinki poświęcać tylko dla Kacpra, a wtedy tatus zajmuje sie małym........ rozwiązujemy razem wtedy jakieś rebusy, czytamy, mamy czas tylko dla siebie :-) i ja kładę go do łóżeczka a tatuś czyta książeczke na dobranoc :tak: i myślę, że nie czuje sie wtedy taki odrzucony, choć angażuję, go tez do pomocy przy małym i chetnie pomaga :tak::-D:tak: więc przynajmniej na razie wszystko dobrze sie układa ........................:tak::-D:tak: i mam nadzieję, ze juz tak zostanie...........

czego i Wam zyczę .....czyli wszystkiego dobrego

Jarzębinko poprostu super zorganizowana kobietka jesteś :tak::-) Super że tak dobrze Wam sie układa! :-) Dużo zdrówka dla całej rodzinki życzę :tak: Buziaki!
 
dziewczyny dzieki za mile slowa:-)ale ja watpie ze sie rozpakuje w nastepnym tyg...no nic pozyjemy zobaczymy:-)troche humor mi sie popsul jak mi polozna powiedziala o tym dziwnym ksztalcie brzucha i napinaniu i jakos nie moge przestac o tym myslec:-(

dla poprawy humoru kupilam Mai kombinezon na allegro bo bardzo mi sie spodobal:-)ale humor nie bardzo mi sie poprawil:-(

Aniu
pewnie idz na konsultacje moze cos nowego Ci powie ten lekarz..probowac trzeba:-)

Jarzebinko super ze jestes taka zorganizowana:-)
 

Załączniki

  • kombinezon.jpg
    kombinezon.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Ja kochane niedlugo bede znikac i nie bedzie mnie do poniedzialku bo jedziemy nad morze do mojego taty. Jest tam internet, ale nie bede miec czasu na bb, a nawet jesli to musze pobyc troche na odwyku, bo juz jestem nalogowcem i to wielkim od bb.
Zajrze do Was w poniedzialek.
Buziaczki dla wszystkich, i nie piszcie za duzo, abym mogla byc na bierzaco ;)
 
Do góry