reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Olinda Alus ma chore gardziolko...ale wszystko bedzie dobrze, bo juz mu przechodzi. Nie ma juz takiego strasznego kaszlu i goraczka minela. Ale co do pani pediatry, to niech ja pieklo pochlonie. Wredny babsztyl, strasznie niemila.
 
reklama
Sylwia - to trzymamy kciukasy

A Olivka cos zaczyna kaszlec spi godz a juz 3 razy sie budzila :no::wściekła/y:chyba zaraz tez pujde spac bo to moze byc ciezka noc :-:)-:)-(

Myleene dobrze ze Alus ma sie lepiej , mnie tez zawsze krew zalewa jak mam doczynienia z takimi patalachami krowy powinni leczyc a nie ludzi :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Sara123 niestety nie mam metody na przespanie spokojnie nocy oj pamietam ze ja tez sie strasznie meczylam
 
Myleene dziekuje za zaproszenie ale troszke daleko;-)za to mozesz mi kawalek przyslac golebiem pocztowym:-D
Sara ja na szczescie juz narazie nie mam problemow ze spaniem ale jakis czas temu mialam i zawsze pilam cieple mleko(kiedys gdzies czytalam ze pomaga)i szczerze mowiac mi pomagalo.To tylko mleko wiec mozesz sprobowac:tak:
Milej nocy mamuski
 
Dzien dobry

Jak Wam minela nocka bo mi niebardzo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Mala budzila sie tyle razy ze nie potrafie zliczyc a zeby bylo wesolo ma kaszel i katar :wściekła/y::wściekła/y:
a do tego pada deszcz po prostu swietnie dzien sie zapowiada

Milego wstawania i sloneczka zycze:tak::-)
 
dziewczynu mój mały odkąd zachorował nie chce jeść,je 2-3 razy dziennie i tylko mleko nic poza mlekiem nie da mu sie wcisnąć do ust. Macie jakies pomysły jak to zmienić.Mama wczoraj wysłała mi jakiś syrop na poprawienie łaknienia,ale nie wiem czy to pomoże,oby
olinda
u mnie też nie bardzo,mój mały pierwszy raz w swoim życiu zrobił kupkę w nocy:szok:,musiałam go przebierac i potem usnął,chyba go brzuszek bolał.
pogoda u mnie tez do dup.....:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Hej Ho dziewczyny!!!
Własnie czekam na wizyte Health Visitor...Mała znowu w nocy sie męczyła z katarkiem. I dziwne bo w dzień wszystko jest ok a tylko zaczyna sie noc zaczyna sie meczyć. Podpytam sie jej o to i moze powinnam małej jednak cos podac poza tymi kropelkami do noska...
No ale ale...ja tutaj o katarach a powinnam zacząć od...
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MYLEENE!!!!!
Spełanienia marzeń, duzo szczęścia, przyjaźni, niegasnacej nadziei, wiary w to co najpiekniejsze i miłosci miłości miłości bo to ona dodaje kolorów naszemu zyciu!!!
Aaaa i zdrówka dla Twojego Maleństwa!!

Ciekawe jak tam SylwiaBi...moze juz sie cieszy swoim szczęsciem??
Tajchi kurcze nie mam zielonego pojecia co zrobic z niejadkiem...najwazniejsze że w ogóle je bo czasami dzieciaki jak sa chore nie chca jeść w ogóle. Trzymam kciuki za Was dwoje :)
Sara kurcze ja miałam pod koniec ciąży to samo z tym spaniem. I tez mi nic nie pomagalo. Po prostu dosypiałam w dzień ile sie dało...
Olinda no u mnie tez dzien sie zapowiada rewlacyjny. Na dworze szaro buro...i jeszcze Olivka biedactwo sie męczy. Kurcze jesien cholerna. No przeciez z tymi infekcjami mozna normalnie zwariować...
No ale...mimo wszystko i wbrew pogodzie przesyłam Wam slonko i sloneczne usmiechy. A dla maluchów buziaki od ciotki Magdy :))
 
Witam dziewczynki,

Makta
dziekuje za zyczonka, a co do Twojej coreczki, to tak zawsze jest, ze w dzien przeziebienie, katarek i kaszelek sa mniej widoczne, a na wieczor wszystko sie wywala. U doroslych tak jest i u dzieci. U mojego dokladnie tak samo bylo, w dzien ok, a w nocy jak go tylko przykrylam i spac polozylam, to malo sie nie udusil od kaszlu. Organizm po calym dniu jest zmeczony i wieczorem zawsze jest gorzej. Ale wszystko bedzie ok.

Tajchi
maly jest chory wiec nie ma ochoty na jedzenie, to normalne. Martwilabym sie gdyby byl zdrowy i nie chcial jest, wtedy to bylby problem.
 
Myleene - sto lat Kochana jeszcze raz:tak::-D:-D:-D:-D:-D

Makta - dziekujemy za sloneczko i buziaczki napewno przekaze narazie Mala spi juz prawie godz wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze

Tajchi - zgadzam sie z dziewczynami napewno za pare dni bedzie lepiej Olivka tez ma czasem dni i to pare pod rzad ze nie chce jesc a nie nalezy do niejadkow bo do wszystkiego otwiera buzie (oprocz mleka:szok::tak:)
no a dzisiaj moja Ksiezniczka konczy 11 miesiecy :szok::szok: za miesiac razem bedziemy swietowac jak impreza to impreza zaczne dzien wczesniej od roczku Kacperka:szok::-D:-D:-D:-D:-D Buziaki
 
reklama
Acha Medio a Ty sie Kobietko nie obijaj i nie szykuj sie tak wczesnie do Pl tylko nadrabiaj pisanie do nas bo w Z PL bedziesz zadko do nas zagladala;-):-D:-D
 
Do góry