reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga ja widziałam - komplet wystrzałowy! Mąż Cię porwie od razu w ramiona :tak::-D:-D:-D

Gosia mam Angelcare ten model monitor+niania..

A ja chyba trochę przystopuję, bo jak poczytałam co Dziewczynki wczoraj pisały, te które mają swoje Aniołki, że im smutno, to też smutno mi się zrobiło że piszę tutaj tak dużo o sobie i czasem głupoty takie, nie chcę nikomu sprawiac przykrości...choć wierzę z całego serca że wszystkim Wam kochane uda się ponownie zajść w ciążę i będziemy się potem razem cieszyć Waszymi kruszynkami :tak:
 
reklama
Maleńka ja normalnie jestem optymistycznie nastawiona, tylko dzisiaj jakoś humorek nie teges, przez to samopoczucie :sorry:

Idę zaraz pod prysznic, trochę się zrelaksuję i może brzuch tak nie będzie dokuczał - chociaż może jak tak boli, to się tam rozwarcie jakiekolwiek robi :sorry:

Do później Dziewczyny!
 
A ja chyba trochę przystopuję, bo jak poczytałam co Dziewczynki wczoraj pisały, te które mają swoje Aniołki, że im smutno, to też smutno mi się zrobiło że piszę tutaj tak dużo o sobie i czasem głupoty takie, nie chcę nikomu sprawiac przykrości...choć wierzę z całego serca że wszystkim Wam kochane uda się ponownie zajść w ciążę i będziemy się potem razem cieszyć Waszymi kruszynkami :tak:

Kochany Pyszczku to zrozumiałe że cieszysz się swoim stanem i chcesz o tym pisać, ja gdybym była w ciąży też bym sie tak zachowywała :tak: więc sie nie martw i pisz bo my tu czekamy na Twoje posty!!! :tak::tak::tak:
Wkońcu lepiej pisać o szcześciu niż się smucić prawda ;-):tak: my też się doczekamy i też będziemy Wam tutaj marudziły :tak::-)
 
a takie kapcie Filipkowi kupiłam:)


Pyszczek sie nie przejmuj:) piszesz o tym co czujesz i przezywasz i to jest zrozumiałe:) po to jest forum! jestes szczesliwa bo lada chwila bedziesz miała przy sobie dzidzie!:tak: ciesze sie i ja!
A i my tz Paula Dzastina i ja doczekamy sie w koncu i tez bedziemy w ciąży i bedziemy gadały tak jak Wy jak byłyscie w ciazy! :-) ale bedzie wesoło...

buziaki

Paula milego spacerku! :happy2:
 
Czarodziejka zdrowiek szybko ryba, aż mi cie szkoda..

a ja po zakupach :)
oto moja najwazniejsza dzisiejsza zdobycz:-):cool2:

wyobrażacie sobie co to będzie się działo, tym bardziej że na mojego męża kolor czerwony działa jak płachta na byka:-D;-)
a co tam, szaleć to szaleć..
No no Fiu Fiu w takich fatałaszkach to w moment dzidziusia spłodzicie....mój tez by sie slinil na taki kolorek....a do tego jeszcze pazurki na czerwono pomalowac...grrrrrrrrrrrrrr :))))):-D:-D:-D



sms od Royanki: Dzisiaj o godz 10.00 urodzil sie SN Alanek Michas.3230g i 56cm.Na sale porodowa trafilam z 9cm rozwarcia o 9.40:-)



Aniu gratulacje:-)
Royanko- Kochana moje największe GRATULACJE!!!!
No ogarnęlas sie z tematem nad wyraz szybko!!!!!! Ja wolala bym jednak trafic z takim rozwaciem 5,6 zeby jeszcze zdązyli mi znieczulenie podac bo inaczej to rece do gnatów z bólu obgryze!!!!!!!!
Dbajcie o siebie i szybko do domku wracajcie!!!!
Maleńka ja normalnie jestem optymistycznie nastawiona, tylko dzisiaj jakoś humorek nie teges, przez to samopoczucie :sorry:

Idę zaraz pod prysznic, trochę się zrelaksuję i może brzuch tak nie będzie dokuczał - chociaż może jak tak boli, to się tam rozwarcie jakiekolwiek robi :sorry:

Do później Dziewczyny!

Pyszczek- masz racje relaksik przede wszystkim!!!!!!!

Gie osko, Pyszczku- nie smutajcie sie Kochane!!!
Lada moment sie zacznie!!!
Buziulki dla Was...ale ja wiem jak to na koniec psycha siada!!!!!
 
to ja po raz kolejny pisze , że jak jeszcze raz któras napisze ze nie bedzie sie cieszyc bo my mamy trudnosci, albo swoje Aniołki to więcej sie tutaj nie pojawie ....
tak to jest szantaz
 
Agniesiak- najwaznijesze ze malutkie jest zdrowe....płec jeszcze poznacie.....
Ja w pierwszej ciązy tak mialam ze dlugo nie wiedzielismy kto w brzuszku siedzi choc przekonana byłam ze synek!!!!!
Pewnie, ze najwazniejsze, że zdrowe:) M mówi, że mozemy nawet na porodówce się dowiedziec:) Jemu to nie przeszkadza a i tak wszystko dla dzieci jest kolorowe, także bez znaczenia:)

No dobra, ja zmykam. Moi chlopcy sie ubieraja, ja zaraz tez i pojedziemy. Jak mnie odesla dam znac. Jak urodze tez dam znac.
Papapapa

sms od Royanki: Dzisiaj o godz 10.00 urodzil sie SN Alanek Michas.3230g i 56cm.Na sale porodowa trafilam z 9cm rozwarcia o 9.40:-)


Aniu gratulacje:-)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) GRATULEJSZYN!!!:tak::-D
Wspaniale!!:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Do góry