A ja mam pytanko moze banalne. Dlaczego uwazacie, ze pompowane kola sa lepsze?:-)
bo lepiej amortyzują dziury

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
A ja mam pytanko moze banalne. Dlaczego uwazacie, ze pompowane kola sa lepsze?:-)

A ja mam pytanko moze banalne. Dlaczego uwazacie, ze pompowane kola sa lepsze?:-)


bo tak przeczytałam
a wyczytałam dokładnie tak jak Paulla pisze, że lepiej amortyzują, że świetnie się sprawdzają w piachu i śniegu - a to akurat będzie dla nas ważne![]()

no właśnie My Lutówki jak zawsze mamy rację:-)
i wiemy co dla nas najlepsze![]()


...i PIĘKNEnic dodać nic ująć
chyba tylko, że jeszcze skromne jesteśmy![]()

...i PIĘKNE![]()
to dodajmy jeszcze inteligentne i mamy full zestaw

43złZaszalałaś
noo to będę musiała się przejść do pepco w takim razie
Milenko a weź mi przypomnij skąd ty jesteś??
o kurczę, zapomniałam o tymto dodajmy jeszcze inteligentne i mamy full zestaw
![]()



