reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

śliczne ciuszki (te body z pieskami najbardziej mi się podobają) leżaczek tez, mi koleżanka ma pożyczyć, bo to też nie na długo służy, dzieci szybko chcą łazić tzn raczkować i spieprzaja z leżaczków ihihihhiih:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Dlaczego? Ja co prawda też nie kupiłam zbyt wielu rzeczy. Jednak od czasu do czasu jakiś drobiazg upoluję. Np. dziś podczas zakupów w Carrefour upolowałam taką fajną myjkę w misie za 1,99 :)


Zobacz załącznik 179931

nie wiem, jakoś tak nie dociera do mnie jeszcze czasem że jestem w ciązy. Poza tym, czasem boję się ze coś się stanie... Moja ciąża to totalna wpadka, chociaż bardzo pragnęłam malucha, to jednak w szoku w jakim się znalazłam...
No nic, ale się pochwalę, że wczoraj jak tak sobie poczytałam troche wasze wpisy i forum nastąpił PRZEŁOM! :-) Kupiłam jedno body./śpioszki nie wiem jak to nazwać, ale jest śliczne i nie powiem - przez takie coś zaczyna do mnie docierać, że mały NAPRAWDĘ niedługo się pojawi na tym świecie.

A myjka śliczna :)
 
Nesca poprostu potrzebowalas takiego kopniaczka chyba;-):-)
Z pierwszym zakupem sie rozkrecisz i do tego nas poczytasz i bedzie dobrze.
Ja np nie mam jeszcze lozeczka, wozka, fotelika do auta, jakiegos mebelka na rzeczy mojej "dziuni"...nawet torbe do szpitala jeszcze nie mam przygotowana:zawstydzona/y:
No masakra jakas:zawstydzona/y:
 
sporo sie zbierze :) ja kosmetyki i pieluchy to polowalam na promocjach w super pharm. wychodzily w dobrej cenie. teraz tez jak ide to tam patrze czy szampon, albo krem nie maja w ofercie.
 
monikaasia...zdążysz jeszcze z tą torbą do szpitala....spokojnie :tak:
Ja narazie mam ciuszki...i chyba już więcej mi ich nie potrzeba :-D
Wózek wybrany ale jeszcze go nie mam....
Narazie kupiłam płatki kosmetyczne i patyczki do uszu z ogranicznikiem...no i wczoraj kocyk. Śliczny i delikatny :-)...a reszta z czasem. Damy radę dziewczyny!!!;-)
 
Hihi....ja w pierwszej ciąży na tym etapie miałam cały pokój dla Filipa zrobiony...rzeczy poprasowane i poukładane...nawet już ramki były gotowe tylko bez zdjęć małego :zawstydzona/y:

A potem te ciuszki prałam jeszcze raz....pamiętam do dziś jak takie poprasowane i poukładane wrzucałam drugi raz do pralki hehehe:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale w pierwszych ciązach przygotowania zwykle się robi długo przed czasem....przy drugiej ciąży już się jest trochę spokojniejszym :-)
 
reklama
ja dostalam od kolezanki jeden z wyjmowana wkładką usztywniającą, ale radziła mi kupić drugi swój, jakby sie jeden pobrudził...zreszta juz znalazlam taki śliczny za 30zl wiec raczej go dokupie:-D:-D:-D
 
Do góry