reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Z kasą jest różnie, ale to jeden z tych wydatków, które u mnie sa wysoko na liście ważnych. Z dwóch powodów - po pierwsze zdrowia i bezpieczeństwa mojego i mojego pisklatką, a po drugie z powodu samej położnej. Dla niej odebranie porodu to tez ciężka, a przede wszystkim niezwykle odpowiedzialna praca. A ja głęboko uważam, że człowiek za swoja prace powinien być godziwie wynagradzany. Choćby dlatego, że wtedy ma z niej więcej satysfakcji i wykonuje ja lepiej. A ja bardzo chce, żeby "moja" położna starała się jak najbardziej, żeby jej zależało, żeby była skoncentrowana i się przejmowała nami. Znowu z tego pierwszego powodu - nasze zdrowie.

Więc wiem, że położna opłacę prywatnie. A skąd? No w moim przypadku z ślubnych, które dostalismy od gości i rodziny. W końcu to pieniążki na "nowa drogę życia", a dzień porodu to będzie pierwszy dzień życia mojego pisklątka :-D
 
reklama
Dziękuje Wam Dziewczynki:-D pomogły kciuki, bo wszystko ok:-D Szyjka wysoko, zamknięta, mały zaczął wywijać jak chuck norris:-D no i następna wizyta 14 grudnia o 12 i wtedy czeka nas USG!!!!!!!!:-D:-D:-D

To wspaniale że wszystko super!!!!!:-):-):-):-)
copy.png
favicon.ico
 
Ja nie zamierzam brać sobie położnej - każda ma prawo wyboru i ja Wasz wybór rozumiem. Niemniej jednak uważam że za poród 1200 zł to jest przegięcie. Tak czy siak położna będzie na sali i jak się trafi normalna kobitka ( na szczęście coraz więcej jest takich) to będzie się nami zajmowała tak samo dobrze jak ta opłacona.
 
Tylko że nie czytałaś postów - nie ma wśród nas Laski która by przytyła 20 czy 30 kg. Tylko o to mi chodziło.
Dokładnie:tak:
a po drugie każda kobieta ma inny metabolizm jedna przytyje mało, druga więcej co to ma do rzeczy? Ważne żeby dziecko było zdrowe, a tendencja do tycia w ciąży była jest i będzie i nikt nie zmieni tego. Z najbliższej rodziny mam super dwa przykłady ciotka przytyła 19 kg w ciąży i bez problemu je zrzuciła a kuzynka przytyła 8kg i do tej pory ich nie zrzuciła mimo że siłownie były i inne cudowne kuracje:-p
 
Rozumiem.

Ale prawdziwe przegięcie to 12 000 zł za poród (słownie dwanaście tysięcy). Mamy pierwszy prywatny szpital w Polsce. I mamy tez prywatne ceny (choć była zniżka dla mam, które się zdecydują, do października i "zniżkowa cena" 10 500 zł)
 
reklama
Do góry