reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hehe nie przesadzjacie z tymi porodami :p.
My od początku ciąży mamy na siebie post , ja też szału dostaję jak patrze na mojego seksownego M :p

A co do ruchów to w dzień sa ale bardzo rzadko i bardzo słabe , od 8 jak wstałam to może z dwa razy leciutko sie ruszył. Gdzie wcześniej to bez przerwy praktycznie wariował , rybka zaraz się położe żeby to sprawdzić :-):-), dzięki
 
reklama
Witam:)Ja też w nocu nie mogłam spać bo brzucho bolałą, wziełam no spe i po godzince jakoś usnęłam
rybkaMoja mała tez się wypina i to bardzo, a mój M też mówi że nie może na to patrzeć bo go to aż boli, nasza dzidzia najbardziej upodobała sobie prawy bok, co się tylko położe to odrazu takie kopnikai doostaje


jacyś delikatni ci faceci:-D:tak:
 
hejka dziewuszki
witam sie porannie, jakos i tak pozno sie juz zrobilo ale zdazylam poodkurzac i ogarnac mieszkanko wiec ok, a jak sie przy tym zmachalam, spocilam ze az kapiel musialam zaraz brac.. :-)

teraz musze leciec
agus27 ja mieszkalam w katowicach, w samym centrum
ale teraz przeprowadzilismy sie do s-ca, tylko ze ja i tak nadal czuje sie zdecydowanie bardziej zwiazana z katowicami, i dlatego tez tam bede rodzic
a ty jaki wybralas szpital??
millego zycze wszystkim;-)
 
hehe nie przesadzjacie z tymi porodami :p.
My od początku ciąży mamy na siebie post , ja też szału dostaję jak patrze na mojego seksownego M :p

A co do ruchów to w dzień sa ale bardzo rzadko i bardzo słabe , od 8 jak wstałam to może z dwa razy leciutko sie ruszył. Gdzie wcześniej to bez przerwy praktycznie wariował , rybka zaraz się położe żeby to sprawdzić :-):-), dzięki

Połóż się i napij zimnego mleka i to powinno pomóc:tak:
 
kurka wodna cos mi sie internet psuje...tyle napisałam i nie ma :(
no wiec od poczatku
Dzien dobry...
Pisze z domu i jest mi wstyd i nie wiedzialam czy mam do was napisac...bo wezmiecie mnie za jakas wyrodna matke ktora nie dba o swoje dziecko - po czescii to ja sama sie tak czuje
zrobilam rano awanture temu facetowi ktory sie ze mna opzenil i dał dwa plemniki...no ale co z tego..ja mu nagadałam ze zaluje ze jest ojcem moich dzieci a on sbie poszedł spokojnie do pracy...
tesciowa przylazła o 7 rano i sie pyta czy ma wziac sebka....no po *** takie tempe pytania...biore i ide ....wogole niedlugo to o 5 rano przyjdzie go wziac...powiedzialam jej ze nie bo bez przesady , on ma sie obudzic porzadnie zjesc sniadanie i go przebrac trzeba...to poszla i wiecej nie przyszla....jakby nnie mogla ***** mac przyjsc i sie z nim bawic w jego pokoju tylko go ciągnąc do tego syfu gdzie on nawet nie ma co robic
leże jakies 10 minut a mamy polnoc...fajnie nie...fajna mam rodzine...tzn ...tesciow...nigdy ich nie nazwe ze sa moja rodzina..nie zasluguja na to...wychowali syna na skurwiela i nawet w takiej sytuacji nie potrafia mu przemowic do rozumu....wsumie nie dziwie sie....tempej tesciowej samo dziecko zmarło 42 tygodniu bo przenosila i nikt sie nawet nią nie zaopiekował. I zamiast miec nauczke i mi powiedziec ze mam isc bo sama przezywala ciezkie chwile to ma to w dupie...ehhhh szkoda gadac serio
 
reklama
Do góry