reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Wątek umarł 2 lata temu widze. Ale postanowiłam napisać :) Olivka ma sie dobrze, duża pannica już 6 i pół roku skończone ;) Przeleciało jakby to było wczoraj :) Olivka ma siostre Olusie urodzoną w 2012 r, a teraz czeka na braciszka ktory ma przyjść na świat za kilka tygodni :)
Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.
Ja jestem mamą jedynaka. Niestety podczas pierwszego porodu dostałam zapaść i nie zdecydowaliśmy się na drugie dziecko. Kacperek ma 6lat i 9 miesięcy, nadal chodzimy do logopedy i niedawno doszła nam fizjoterapia (szkoda, że żaden lekarz jak K był młodszy nas na nie nie skierował) ale wychodzimy na prostą. Synek bardzo dużo mówi.
 
Różyczkowa Kacperek też chodzi do zerówki tylko, że w przedszkolu, bo u nas w szkole nie ma zerówek. Teraz tydzień był w domu, bo miał katar i przez trzy dni gorączkował, ale już jest lepiej. Niestety ominęły go przez to jasełka na które długo ćwiczył rolę.
 
Niestety choroby najczęściej przychodzą w najmniej właściwym momencie...o ile można uznać, że w ogóle jest coś takiego jak odpowiedni czas na chorowanie;)Franek od dziś też w domu bo zagorączkował i nos zawalony...na same święta oczywiście...Zdrówka życzę mili
 
reklama
reklama
Do góry