reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Temat na forum 'Marcowe archiwum' rozpoczęty przez karolina_g, 13 Czerwiec 2009.

1. karolina_g

karolina_g Zaciekawiona BB

Witam Dziewczyny! Długo staraliśmy się o dzidziusia. Nie mogliśmy. Dowiedziałam się nie dawno, ze mam termin 12 marca.

2. zAgatka

zAgatka Fanka BB :)

Gratuluję, chyba troszkę samotna pobędziesz.;-) Jejku już luty:-)
    My mamy termin na 3 stycznia.
    Życzę wszystkiego najlepszego i spokojnych 9 miesięcy.
    pozdrawiam

3. reklama
  4. karolina_g

Ja prawdopodobnie marzec a jeszcze nic dokładnie nie wiadomo. Wiem kiedy miałam ostatni okres. Dlatego ustalił poród lekarz na marzec. Wiadomo jak to jest z dzieckiem. Nic nie wiadomo.

5. MeKlaudia

MeKlaudia Fanka BB :)

Witam:) My narazie sie staramy ale jak sie uda w tym miesiacu to tez dzidzia bedzie z marca:) mam nadzieje ze sie uda i do ciebie dolacze:) Pozdrawiam źycze szczęśliwych 9 miesięcy:)

6. karolina_g

dzięki! życzę Ci, żeby się wszystko udało.

7. Lolusia2

Lolusia2 Aktywna w BB

Karolina_g ,chyba nie wiesz czy jestes w ciązy ,bo z terminu wynika ,ze co dopiero miałaś @:-Dale życze ci powpodzenia:tak:

8. MeKlaudia

MeKlaudia Fanka BB :)

Karolina_g napewno masz termin na 12 marca? moze na luty? bo jednak naprawde troche dziwne ze masz na marzec..

9. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

oj, to chyba tylko Twoja wyobraźnia... wygląda bowiem na to, że właśnie skończyła Ci się @. więc albo masz termin na luty, albo próbujesz wkręcić forumowiczki... :cool2:

10. reklama
  11. karolina_g

Jak napisałam w lutym. Jeszcze dokładnie nic nie wiadomo. Nic mam nie chcę wkręcić. Tylko wiem kiedy dostałam okres i wiem kiedy zrobiłam test. Lekarz stwierdził taki termin. Może źle to obliczono a nie wiem dokładnie. Wszystko wyjdzie w praniu. Bardzo ostro tutaj reagujecie.

12. Lolusia2

Lolusia2 Aktywna w BB

Kinga_g jak na12 luty to suwaczek nie taki ,moze myslisz ze udaci sie w tym cyklu-powodzenia:rofl2::rofl2::cool2:

Poleć forum