reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Julisia, Żabeczka, Agapa - Dziewczyny, jesteście wielkie :-D
Serdeczne gratulacje i samych szczęśliwych chwil z Waszymi Maluszkami :-)
 
reklama
to znaczy (chyba), że pojawiają się skurcze, ale takie bezbolesne, a cały brzuch się napina i twardnieje.
Piszę chyba, bo znam to tylko z opowieści, sama nie przeżyłam ;-)
 
Dziewczyny.... A jak u Was wyglądał czop? Bo ja dziś po siusiu zobaczyłam taką jakąś galaretkę... ale była przeźroczysta i tylko lekko beżowa.... czy to to?? Jak myślicie??
 
A ja dzis mam 40 tydz i 1 dzien i jak na razie cisza:tak:
Termin mam na 10 lutego takze dwa dni jeszcze hmmm..
Tak bardzo chcialabym byc po :):)Jak kazda z Was :)
 
No Dziewczynki :-)

Do porodu teoretycznie został 1 tydzień ;-)
Mała w 39tyg+1 waży już 3350g, jak tak dalej będzie rosła, to mogę niezłego "klocka" urodzić ;-)
Szyjka miękka, ale rozwarcie minimalne - na pół paluszka.
Brzuś jeszcze wysoko, ale Nela powoli złazi na dół.
Objawów zbliżającego się porodu brak - mogę nawet przenosić (ale nie ja pierwsza ;-) )
Za to mam zapisane serduszkowanie się na receptę :-D Im więcej tym lepiej - nie ma to jak dobry masaż szyjki :-D

Kolejna wizyta za tydzień - jeśli nie urodzę ;-)

niom to fajnie, ze wszystko okej!:-) mala sie powolutku zbiera na ta strone, nie ma co jej popedzac. a dobry masaz nie jest zly;-) ja tez jutro mam wizyte, ciekawe czy jakies postepy... 3majcie sie cieplutko
 
reklama
Do góry