reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Gosia wszystkiego najlepszego dla Emilki na 3 latka:-):-) oby zdrowo rosła i była pełna uśmiechu :-)

dzis tłusty czwartek czas na pączusie hihihi

Dołączam się do życzeń dla Emilki!! Wszystkie naj naj :-D
dziękuje ślicznie w imieniu Emilki :-):-):-)

A ja dzis poszlam na dół do sklepu po pączka do kawy i nie było ani jednego :-( mam nadzieje ze mi mąz wieczorem coś przyniesie :rofl2:
mam nadzieje że choć 1 pączek zjedzony w takim dniu się nie odmawia przecież ;-)

Witam wszystkie Mamy :)
Jestem tu nowa, mieszkam w okolicach Poznania :) Jestem mamą 14-nasto miesięcznego urwiska - Kubusia :)
Witamy ;-)
 
Napiszcie jakie ubranka dla maleństwa mam przygotować dla męża żeby przywiózł do szpitala jak będziemy wychodzić.Cały czas myślę i nie wiem co na taką pogodę jak teraz jest.
 
Napiszcie jakie ubranka dla maleństwa mam przygotować dla męża żeby przywiózł do szpitala jak będziemy wychodzić.Cały czas myślę i nie wiem co na taką pogodę jak teraz jest.

u nas położna przy wyjściu ze szpitala małemu założyła body , rajstopki, bluzeczkę , ciepły śpioszek , sweterek, czapkę i kombinezon :tak: było zimniej niż teraz ale ja bym podobnie zabrała bo to zawsze można założyć mniej :tak:

no i miałam do wyboru większy i mniejszy rozmiar i dobrze bo mały w niektóre ciuszki by nie wszedł ;-)
 
Witam sympatyczne mamy z Poznania

Piszę z małym problemem. Jestem mamą półtorarocznego chłopca. Niestety nie mam żadnych znajomych z dziećmi. Chciałabym się zaprzyjażnić z jakąś mamą która ma dziecko w podobnym wieku. Mieszkamy na Grunwaldzie.

Buziaczki cwaniaczki
 
Witam sympatyczne mamy z Poznania

Piszę z małym problemem. Jestem mamą półtorarocznego chłopca. Niestety nie mam żadnych znajomych z dziećmi. Chciałabym się zaprzyjażnić z jakąś mamą która ma dziecko w podobnym wieku. Mieszkamy na Grunwaldzie.

Buziaczki cwaniaczki
Witam nowa mamusie:tak:

A dokladnie skad jestes z Grunwaldu bo ja tam mieszkalam przez 22 lata:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry