reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Maidstone

witaj iwus

my przeprowadzilismy sie do Maidstone na poczatku wrzesnia, jak na razie miasto robi na nas dobre wrazenie, ale sama chcialabym sie dowiedziec o nim wiecej :-) Widze, ze twoj synek jest w wieku mojej coreczki :) , ja rowniez chetnie poznam jakies mamy i ich dzieci :-). Daj znac jak juz bedziesz w Maidstone i bedziesz miala ochote sie spotkac

Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie.Jestem mama 2,5 letniego chlopca i tez niedlugo przeprowadzam sie do Maidstone.Mysle ze fajnie byloby sie spotkac i poznac ze soba nasze dzieciaczki :-).Odezwe sie jak juz zakoncze przeprowadzke.Pozdrawiam cieplutko
 
ana76 pewnie, ze fajnie by bylo :-) Nam tz. mi i mojej corci troche tu smutno, bo jeszcze nikogo tu w Maidstone nie znamy takze my bardzo chetnie :tak:
pozdrawiam
 
Neeta odezwe sie napewno jak juz zamieszkam w Maidstone.My tez sie nudzimy tak wiec fajnie bedzie spotkac sie.Do zobaczenia.:-)
 
Ostatnia edycja:
czesc jak większość z was jestem tu nowa przyjechałam do maidstone dwa miesiace temu z polski jest mi troszke tu smutno bo niemam z kim sie spotkac pogadac moze ktoras mama bedzie miala chęć sie poznac i podzielic doświadczeniami mieszkania tutaj pozdrawiam :-).
 
Witam mamy mieszkające w Maidstone, z rodzinką mieszkam tu od kwietnia ubiegłego roku nasz synek ma 2 latka i 4 miesiące obecnie czekamy na naszą córeczkę, która ma urodzić się w czerwcu.
Polskie mamy proszę o kontakt, fajnie by było gdyby dzieciaczki mogły się pobawić razem i troche mamy mogłyby pogadać:-)
 
...a ja tylko chcialam podziekowac karis78 i paulus3d za mobilizacje i udane spotkanko w Mote Park :-)
Moze nastepnym razem bedzie nas wiecej?
pozdrawiam wszystkie mamuski i ich pociechy ;-)
 
...a ja tylko chcialam podziekowac karis78 i paulus3d za mobilizacje i udane spotkanko w Mote Park :-)
Moze nastepnym razem bedzie nas wiecej?
pozdrawiam wszystkie mamuski i ich pociechy ;-)
No właśnie przecież jest tu Was tak dużo:-) miejmy nadzieję, że pogoda to już tylko będzie sprzyjać;-)
Odezwijcie się:tak::tak::tak:
pozdrawiam Was neeta i paulus3d!
 
reklama
Witam mamusie z Maidstone :) ja co prawda dopiero co dowiedzialam sie, ze oczekujemy bobaska ale chetnie bym nawiazala kontakt z jakas mamusia. Probuje sie wlasnie skontaktowac z moim GP, ale nie wiem nawet czy on sam mnie nakieruje do poloznej czy jak. :dry: Pozdrowka
 
Do góry