reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy z Maidstone

Miasto
maidstone
Rozwiązania
0
czesc! jestem mama 3letniej Natalki:happy2:, mieszkamy w Maidstone. czujemy sie tam troche samotne. jesli sa na forum jakiej mamy co chciałby sie z nami spotkac to prosze o wiadomość. w tej chwili jestesmy w polsce ale zaraz w sytczniu wracamy do uk! i chętnie nawiązemy jakies znajomośći. ;-)

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Joanna_Z

Fanka BB :)
Miasto
MAIDSTONE (UK)
Rozwiązania
0
Witaj

Pisalas do mnie na moim blogu, nie wiem czy dostalas odpowiedz. Tu w Maidstone jest nas troche.
Pozdrawiam

K

kasiulka0901

Gość
podpisuję się pod wypowiedzią Joanny.
Jest nas w Maidstone trochę.:tak: tyle,że bardziej w realu niż na forum:-D
w każdy pierwszy poniedziałek miesiąc między 14-16 odbywająsię spotkania mam i ich dzieci, przy Foster Street. ( tam gdzie jest Family Planning).
pozdrawiam.
Kasia

Miasto
maidstone
Rozwiązania
0
dzięki za odzew. mam nadzieje ze sie niedługo spotkamy w maidstone!za bardzo nie wiem gdzie jest ta ulica, mozesz mi jakos blizej okreslic?jestesmy od niedawna w tym miescie i jeszcze sie dobrze nie orientuje ale napewno tam pójde, bo jeszcze duzo bym chciała sie dowiedziec. thx

K

kasiulka0901

Gość
suszi80 nie mam pojęcia, którą częśc Maidstne znasz dobrrze i wg czego Ciwytłumaczyć gdzie jest ta ulica. Wpisz po prostu w Google Maps ulicę i pojawi ci się mapka.
pozdr

Rozwiązania
0
Witam,
Niedlugo zamierzamy przeprowadzic sie do Maidstone , czy mozecie napisac jak tam sie mieszka? Bede bardzo wdzieczna za informacje.:-)

Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny,
jestem swieza mama od lipca 2008 i szukam kontaktow z innymi mamami z Maidstone. Z tego co mi powiedziala znajoma, spotakania na Foster Str. juz sie nie odbywaja....:no:a szkoda, bo to bardzo dobry na integracje lokalnych mam.

g85

Rozwiązania
0
Ja tez jestem mama z Maidstone. Moja coreczka Natalie ma 2 m-ce. Chetnie poznam inne mamy. Pozdrawiam

paulus3d

Fanka BB :)
Miasto
Maidstone
Rozwiązania
0
Cześć! Właśnie przeprowadziłam się do Maidstone i szukam mam, które tak jak ja nudzą się w domu. Mam roczną córeczkę, która nie ma tu nikogo do zabawy. Jeśli jakaś mama ma ochotę spotkać sie prosze pisać na gg:2109839. Pazdrawiam

reklama
Rozwiązania
0
czesc wszystkim ja rowniez szukam mam z maidstone wlasnie dzisiaj sie zalogowalam nazywam sie iwona i jestem mama 2 letniego oliverka niedlugo przeprowadzamy sie do maidstone dlatego chcialabym sie dowiedziec czegos na temat tego miasta jak tam sie mieszka i wogole pozdrawiam wszystkich:-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 2400
aniaslu Duże rodziny 1594
E Kwietniowe mamy 2020 27

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry