reklama

Mamy z Maidstone

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez suszi80, 17 Grudzień 2007.

1. suszi80

suszi80 Początkująca w BB

czesc! jestem mama 3letniej Natalki:happy2:, mieszkamy w Maidstone. czujemy sie tam troche samotne. jesli sa na forum jakiej mamy co chciałby sie z nami spotkac to prosze o wiadomość. w tej chwili jestesmy w polsce ale zaraz w sytczniu wracamy do uk! i chętnie nawiązemy jakies znajomośći. ;-)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Listopad 2009
  2. Joanna_Z

Joanna_Z Fanka BB :)

Witaj

Pisalas do mnie na moim blogu, nie wiem czy dostalas odpowiedz. Tu w Maidstone jest nas troche.
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

podpisuję się pod wypowiedzią Joanny.
    Jest nas w Maidstone trochę.:tak: tyle,że bardziej w realu niż na forum:-D
    w każdy pierwszy poniedziałek miesiąc między 14-16 odbywająsię spotkania mam i ich dzieci, przy Foster Street. ( tam gdzie jest Family Planning).
    pozdrawiam.
    Kasia

5. suszi80

suszi80 Początkująca w BB

dzięki za odzew. mam nadzieje ze sie niedługo spotkamy w maidstone!za bardzo nie wiem gdzie jest ta ulica, mozesz mi jakos blizej okreslic?jestesmy od niedawna w tym miescie i jeszcze sie dobrze nie orientuje ale napewno tam pójde, bo jeszcze duzo bym chciała sie dowiedziec. thx

6. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

suszi80 nie mam pojęcia, którą częśc Maidstne znasz dobrrze i wg czego Ciwytłumaczyć gdzie jest ta ulica. Wpisz po prostu w Google Maps ulicę i pojawi ci się mapka.
    pozdr

7. Iwona210

Iwona210 Początkująca w BB

Witam,
    Niedlugo zamierzamy przeprowadzic sie do Maidstone , czy mozecie napisac jak tam sie mieszka? Bede bardzo wdzieczna za informacje.:-)

8. megantoja

megantoja Początkująca w BB

Hej Dziewczyny,
    jestem swieza mama od lipca 2008 i szukam kontaktow z innymi mamami z Maidstone. Z tego co mi powiedziala znajoma, spotakania na Foster Str. juz sie nie odbywaja....:no:a szkoda, bo to bardzo dobry na integracje lokalnych mam.

9. g85

g85 Początkująca w BB

Ja tez jestem mama z Maidstone. Moja coreczka Natalie ma 2 m-ce. Chetnie poznam inne mamy. Pozdrawiam

10. reklama
  11. paulus3d

paulus3d Fanka BB :)

Cześć! Właśnie przeprowadziłam się do Maidstone i szukam mam, które tak jak ja nudzą się w domu. Mam roczną córeczkę, która nie ma tu nikogo do zabawy. Jeśli jakaś mama ma ochotę spotkać sie prosze pisać na gg:2109839. Pazdrawiam

12. iwus

iwus Początkująca w BB

czesc wszystkim ja rowniez szukam mam z maidstone wlasnie dzisiaj sie zalogowalam nazywam sie iwona i jestem mama 2 letniego oliverka niedlugo przeprowadzamy sie do maidstone dlatego chcialabym sie dowiedziec czegos na temat tego miasta jak tam sie mieszka i wogole pozdrawiam wszystkich:-)

Poleć forum