reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

reklama
a my mamy w rodzinie kuzyna synka który ma 5 lat i waży 35 kilo:szok::szok: a jego brat 11 lat i wazy 27 kg:szok:

moja Julka ma 2.5 roku i wazy 14 kilo! je ładnie wszystko w normie ma 96cm!
 
Agnes123- napisałaś ,,co to dziecko je" jakby go rodzice nie karmili. moja córeczka ma rok i osiem miesięcy i waży 9 kilo(waga urodzeniowa 1700), jest niejadkiem trzeba za nią biegać z talerzem i wciskać, rozwija się dobrze i lekarz powiedział ze taka jej uroda, najważniejsze żeby dobrze się rozwijała. Staramy się zawsze żeby zjadła jak najwięcej, wieczorem, w nocy i rano je mleko (po 120ml-mało ale zawsze coś).
 
Witam
Mój Kubuś 27.01 skończył rok ważył wtedy 8600 Je wszystko i w takich ilościach że czasami zastanawiam się gdzie to znika:-D Ale to dziecko typu żywe srebro ciągle w ruch ciągle coś robi chodzi biega wspina się. Myślę że trzeba brać po uwagę temperament dziecka jego predyspozycje do "tycia". Nasza pediatra też nie widzi problemu ocenia rozwój małego całosciowo a nie tylko na podstawie wagi.
 
Mój syn 4 grudnia skończył 2 lata i waży 12 kg mierzy 92cm. Jest zdrowy. Natomiast połroczne dziecko mojej znajomej wązy 10 kg i tam jest problem.
No niewiem czy jest problem;-) Moja córeczka w 3 m ważyła 8,5 kg:szok: w wieku 6 m już 11 w 8 m 12 potem przystopowała i na bilansie 2 latka ważyła 14,5.Teraz ma 3 latka waży 17,5 i ma 96 cm wzrostu.Także nie ma co się martwić na zapas.
 
reklama
Do góry