reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lilit, trzymam za Was kciuki, by wszystko przebiegło jak najlepiej, a Malutka była zdrowa! Ja mam w planach cc na 2 czerwca,...1 do szpitala...Takie są plany ...zobaczymy jak to będzie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was dziewczynki.Noc prawie nie przespana ale zdążyłam się przyzwyczaić do tego ewelinka 307 wiem o czym mówisz ja do szkoły wybieram sie dzisiaj na wywiadówkę ciekawe co mnie czeka aż sie boję liliti trzymam kciuki za waszą rodzinkę
wiecie co właśnie dowiedziałam się że w szkole mojego syna dziewczyna z 2 klasy gimn urodziła bliżniaki (dziewczynki):szok:ewus może kandydatki dla twoich chłopców:-D:-D
 
izia_tcz-matko to przecierz jeszcze dziecko niewyobrażam sobie żeby moja córcia za rok urodziła a ja bym została babcią:baffled: Ja dziś też mam zebranie:no:wczoraj to tylko przedsmak tego co będzie dzis:szok:ale może nie będzie tak żle niewiem czy wogóle dam rade tam iść bo pracuje do18 akurat dziś a zebranie też na 18
 
ewus-ja też wcześniej jak tam troche poczytałam to się załamałam ale pocieszam się że oby zakończyć 32tyd to już troche lepiej a póżniej oby do 35tyg i można rodzić.
 
Witajcie Brzuchatki;)
U mnie dzisiaj już lepiej, boli mnie tak jaby żołądek i nie wiem czy mała uciska czy od jedzenia;(Ale staram się jeść same pożywne jedzonko, odstawiłam całkowicie słodycze.....
Milka26 Twoje słowa podniosły mnie na duchu oby tak było jak piszesz.....
Emalia
wszystko będzie OK Ty babo masz stresa nie możliwe....aż ciężko mi uwierzyć ja brałąm ślub 19.12 i uwierzcie mi, że nie miałam stresa tylko ciągle mi się śmiać chciało;)Ale teraz pewne na kościelnym będę miała;)Być może nie miałam przed cywilnym bo byłam po pażdziernikowej obronie i byłam zaprawiona w bojach;)
 
masakra co piszecie....gdzie te dziewczyny maja glowy, chlopcy tez, ale i tak to potem sada na kobiete wiec tak pisze; ona sama nieletnia, nie ma prawa do opieki nad wlasnymi dziecmi; sprawa trafia do sadu, nie no normalnie masakra; czasami sama sie zastanawiam jak sobie z tym wszystkim poradze a co dopiero dziecko w wieku 15 lat; wiadomo wszystko spadnie na rodzicow, beda miec kolejne dwoje do wychowania

ewus nie zamartwiaj sie, dzien za dniem i chlopcy rosna i sa bardziej gotowu=i do wyjscia; trzymam kciuki aby jak najdluzej chlopcy wytrzymali
 
CzESC dwupaczki trzypaczki:-D

ale beznadziejna pogoda ja kolejną noc miałam straszną:-:)-:)-( wogole sie nie wysypiam jak wstane rano to zjadam sniadanko i za chwile znowu sie klade pośpie chwile bo teściowka jak wstanie to łazi jak słoń i ma w d.... ze ktos moze spać jeszcze po schodach chodzi jak słonica jakaś schody kiedyś sie załamią:-D:-D:-D

mnie cos dziisja plecy bolą i mięśnie jak w pierwszy dzień okresu wziełam nospe ale jakos tylko głowa mnie rozbolała , chyba dokończe zupkę jarzynową bo zrobilam i się kimnę troszkę bo potem jeszcze robie makaron nadziewany z mięskiem mielonym i sosem:tak::tak::tak:

gratuluję udanych wizyt
liliti- trzymaj sie dzielnie jak najdłuzej w dwupaczku;-)
dziewczynom życze powodzenia na wywiadówkach


mam do Was pytanko bo wczoraj na zajęciach szkoły rodzenia mielismy pielęgnację noworodka i twierdza ze kąpia malucha w plynie do kąpieli, ja kupilam szampon i płyn 2w1 Nivea ale on jest od 1 miesiaca dopiero, moja mama znowu twierdzi ze przez 2-3 tyg nie powinno sie malucha kąpac w plynach zadnych tylko w samej wodzie co Wy o tym sądzicie???? jak zamierzacie kąpać maluszka?
 
Dziewczynki czy do szpitala zabieracie kapce i klapki czy tylko klapki??
PAULA mi pielęgniarka zaleciła emulsje do kąpieli EMOLIUM;)
 
reklama
Do góry