reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć dziewczyny

Byłam dziś na wizycie. Mały waży 1980 g- pięknie ziewał, otwierał buźkę i ssał paluszka. Jest ułożony główką w dół. Moja szyjka oki. Troszkę się zdziwiłam bo kolejną wizytę mam dopiero za miesiąć

ita85- dobrze że się odezwałaś:-) bo nawet dziś myslałam o sąsiadce z Targowej że się coś nie oddzywa

aż wstyd że tak długo milczałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a z wizytą to ja byłam w zeszły wtorek i też się zdziwiłam że wizytę mam za 4 tygodnie(no już 3) tym bardziej że ostatnio miałam już co 3tygodnie...
 
reklama
Diewczyny co do golenia ja niegole calej..;/ poniewaz zadrapalabym sie na smierc:( wiec co ma byc to bedzie niech najwyzej w szpitalu mnie ogola i juz!! bo ja niedam rady sama a M. jakos mi glupio zaangazowac;p

Ten temat z podaniem numeru telefonu to dobra rzecz:) to jak to zaczniemy?
 
Jak chcecie to wejdźcie na mój profil tam jest podany mój numer telefonu.
Staram się zawsze być pod telefonem.

Co do golenia to piszecie że nie jesteście w stanie.
Kurcze to ja mam chyba za mały brzuch, bo jakoś nie widzę problemu żebym się tak sama ogoliła.:-(
 
Witajcie Czerwcówki :)
Ale pogoda pod psem.... A mi to chyba pasuje bo spałam dziś do.. południa :szok::-):-)
Poczytałam właśnie co u Was..
Trzymam kciuki za ewuś i chłopaków, niech sobie jeszcze posiedzą w brzuszku, brzydko, mokro, zimno na zewnątrz lepiej ciepły, miły kącik wybrać.
Ita85 - fajnie, że się odezwałaś! Czasem motywacja jest potrzeba.
Szkoda tylko, że Olimpii nie udaje się zmotywować. Ostatnio też o Kajdusi myślałam i pisałam ale ona póki co milczy. W takich sytuacjach super ten pomysł Koriander z wymienieniem się telefonami. Nie możemy jednak mieć wszystkie telefonu tylko do jednej osoby bo jak ta jedna trafi akurat do szpitala to klops komunikacyjny :)
Kombinuję właśnie co tu na obiadek zrobić z tego co w domku bo wychodzić po zakupy to mi się nie chce.. A po obiadku idziemy na usg! Oj nie mogę się doczekać!!!!!!
 
ewus Bidulko przetrzymaj chłopaków jeszcze w brzuszku, niech posiedzą jeszcze kilka tygodni, ważne że jesteś pod opieką. buziaki dla Ciebie:*

Sochi oby Wam się ułożyło jak najlepiej, sama nie wiem czy byłabym w stanie postąpić tak jak Ty, ale to chyba rozsądne;-) trzymam za Was kciuki

a co do golenia to ja też daję radę sama:tak: robie to na wyczucie, to nie widzę już nic od dawna, też mam zamair ogolić się zanim pojadę do szpitala, ale z drugiej strony nie wiem jak zareaguje na odejście wód czy skurcze:szok: teraz to łatwo mi planować:-p:-p
 
Lencja ślicznych widoków na USG życzę:-)
ja właśnie Twój numer postnowiłam wpisać do telefonu:-D więc jak trafię do szpitala to się odezwę;-) mam nadzieję że zła nie jesteś:-p?
 
Lencja ślicznych widoków na USG życzę:-)
ja właśnie Twój numer postnowiłam wpisać do telefonu:-D więc jak trafię do szpitala to się odezwę;-) mam nadzieję że zła nie jesteś:-p?
Kochana, oczywiście, że nie jestem :)) Pisz śmiało i nie tylko ze szpitala :)

Mąż wrócił szybciej z pracy, więc zmienimy kolejność :) wpierw idziemy na usg a potem robimy obiadek :)
Na usg mam być w szpitalu 14-17 więc akurat, dziś mam się zgłosić na położniczej izbie przyjęć więc sobie nieco popatrzę na to jak tam jest :)
 
Ostatnia edycja:
ja mój numer też mam podany na swoim profilu jakby co, bo więcej kontaktów jest w grupie zamkniętej Czerwcóweczki2010, można poprosić o dodanie do grupy i tam wpisać swój numer i zobaczyć inne numery

co do Olimpii to ja już się z nią próbowałam już przez Naszą klasę skontaktować i też się nie odzywa co mnie bardzo martwi :(

na wątku sms-owym napisałam wiadomość od Gnieshy
 
reklama
Do góry