reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja już po wizycie, szyjki nie ma, rozwarcia tez brak:-D, więc jeszcze mogę trochę pochodzić, chociaż jak to lekarz powiedział, nigdy nic nie wiadomo i w ciągu 2-3 godzin rozwarcie może się pojawić:-). Dostałam skierowanie na jutro na KTG zobaczmy, czy coś wyjdzie. To była ostatnia wizyta, jeżeli nie urodzę do 9 czerwca to mam się zgłosić do szpitala. Zwolnienie dostałam do 9 czerwca:-D, uff, bo bałam się, że będzie robił jakieś problemy.
kajkapol - jeszcze raz wyrazy współczucia:-:)-(
 
ewela kasiulka ma rację u nas też przy pierwszym porodzie wykonuje się cc a przy następnym może się odbyć sn
 
jutro o 8.00 mam byc w szpitalu i RODZIMY wod prawie nie ma wiec beda wywolywac !! jestem tak zdenerwowana ze szok bol przy badaniu ze az sie poryczalam a teraz delikatnie krwawie ,jesli nie pojade dzis w nocy to bedzie cud bo mam strasznie bole brzucha ze ledwo zyje

napisze smsa jutro
 
Mamo Mikołaja!!!

Bedziemy wszystkie mocno trzymać kciuki....
Napewno wszystko pójdzie dobrze .....
Życzę jutro powodzenia i wiele siły a potem wiele radości....:-)
 
jutro o 8.00 mam byc w szpitalu i RODZIMY wod prawie nie ma wiec beda wywolywac !! jestem tak zdenerwowana ze szok bol przy badaniu ze az sie poryczalam a teraz delikatnie krwawie ,jesli nie pojade dzis w nocy to bedzie cud bo mam strasznie bole brzucha ze ledwo zyje

napisze smsa jutro

to trzymam kciuki za Was!!!:tak::tak: do jutra już niedaleko i będziesz tulić maleństwo:tak:, życzę żebyś miała łagodny poród!
 
Mamo Mikołaja- a wiesz ile masz tych wód? Trzymam kciuki zeby gładko poszło :)
Ja tez mam jutro ktg o 8.15 a dzisiaj mialam ostatnia wizyte. Szyjka 1cm bez rozwarcia..
 
Widzę, że nowych informacji z porodówek brak, ale to nic w końcu jesteśmy czerwcówkami :-)
mama Mikołaja - trzymamy kciuki za jutro, oby wszystko przebiegało jak najmniej boleśnie i bez żadnych komplikacji :tak:
Agi - spokojnie możesz robić KTG w Siedlcach, zrobią Ci je w każdym szpitalu :-)
Gosiagro - to zapowiada sie, że trochę przenosisz :-) a ja myslałam, że jako jedna z pierwszych się rozpakujesz hih, widzę, że w tej kwestii nie ma przewidywalnych scenariuszy :tak:
 
reklama
Mama Mikołaja trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie! Fajnie że wiesz kiedy urodzisz;-)
Ja dokładnie jak kreatorka obstawiałam, że jedną z pierwszych która urodzi będzie gosiagro, a tu rzeczywiście możliwe że jeszcze przenosisz.:-) Także zakładać się nie będę, która będzie następna:-D
Również trzymam kciukasy za sochi w szpitalu.
Ewus coś dzisiaj nic nie napisała, jak nie pisze to zakładam że to dobry znak i nadal trzyma się w trzypack;-)
 
Do góry