reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co zrobic z czasem czekajac na dziecko??

iwonap22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Październik 2009
Postów
99
Miasto
Dublin
HEJ PRZYSZŁE MAMUSIE:-)

Chciałam abysmy na tym watku mogły sie dzielic pomysłami na zabicie czasu przed porodem. Strasznie sie niecierpliwimy i moze to nam jakos pomożę. Ja np. wczoraj układałam puzzle. Może polecicie jakis dobry film, albo cos innego co macie w głowach.
 
reklama
Wykorzystaj ten czas np na porządki jak pisze poprzedniczka potem moze nie być na to czasu maluszek wymaga czujnosci i uwagi a do tego nie przespane noce postaraj sie zrobić takie rzeczy które ułatwią wam potem szybsze ogarniecie domu np segregacja czy pozbycie się zbędnych rzeczy które tylko zaśmiecaja dom ja tak robiłam i czas mi szybko zleciał.
 
:-D:-D:-DWątek chyba specjalnie dla cobra18:-D:-D

no wiesz co :-D:-D:-D ale masz racje

ja ogladam wszystkie mozliwe filmy jakie mi do glowy przyjda,ostatnio ogladalam slumdoga, sierociniec , legion,wilkolaka z tego roku, paranormal activity, nowego robina hooda ;p ,i jeszcze moj ulubiony v jak vendetta.
wszystko niestety sciagniete z internetu.

znacie jakies ciekawe horrory warte uwagi?
 
no wiesz co :-D:-D:-D ale masz racje

ja ogladam wszystkie mozliwe filmy jakie mi do glowy przyjda,ostatnio ogladalam slumdoga, sierociniec , legion,wilkolaka z tego roku, paranormal activity, nowego robina hooda ;p ,i jeszcze moj ulubiony v jak vendetta.
wszystko niestety sciagniete z internetu.

znacie jakies ciekawe horrory warte uwagi?

jak jeszcze nie oglądałaś to koniecznie zobacz ILUZJONISTĘ i PRESTIŻ -ciakawe filmy ale nie horrory :)
 
reklama
a ja sie wzielam za porzadki... takie gruntowne - moze cos przyspiesze jak poskacze po krzesle scierajac kurze. :-) Dzis przez pol dnia prasowalam a przez drugie pol sprzatalam kuchnie i gotowalam obiad a w miedzy czasie jeszcze serniczek na zimno powstal :-)
po zatym zbieram psychiczne sily do nauki bo 19 czerwca mam zalegly egzamin (chociaz nie wiem jak to bedzie z moja obecnoscia).
 
Do góry