reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

reklama
zawsze można iść na spotkanie klubu kangura, popodglądać, pożyczyć na chwilkę chustę, zamotać się...

a tak chustowo... może zagłosujecie ciotki na Monię w chustowym konkursie???

Chusty do noszenia dzieci i nosidełka - LennyLamb.com

codziennie można głosować :-) w tym miesiącu pewnie nie damy rady po mamy prawie 750 głosów straty do lidera ale czaimy sie na lipiec :-)
 
A można wypożyczyć?

na Wypożyczalnia chust
z lenny lamb też można wypożyczyć
albo u Vegi (Vega - wszystko o chustach i noszeniu dzieci) ale ona bierze kaucje w wysokości ceny nowej chusty...no i niby ma 2 które bym chciała wypożyczyć ale nie mam tyle kasy na kaucje za 2 chusty:-(

Mój mnie zdenerwował delikatnie mówiąc bo stwierdził, że przecież zaraz mi kostke przed blokiem ułożą to chusta w ogóle mi nie potrzebna(on głupek myslał ze chce kupić chuste bo mi przed blokiem rozkopali) i kupiłam LennyLamb. Mam nadzixeje, ze Zocha da sie zamotać:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry